reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych najmłodszych

Kasiagw dla mnie Olga jest bardziej Ola niż Aleksandra
. Nie rozumiem dlaczego Aleksandra to Ola czy Aleksander to Olek ;-) dlatego na swojego wołamy Aleks, niekiedy ktoś mówi Alek. ;-)
 
reklama
Imię dla dziewczynki już mam :) pochwalę sie - Kalina. Nawet nie myślę już o innym.
Chłopca pozostawię mężowi, niech kombinuje bo to dla mnie trudny temat :p
 
Ja dla dziewczynki od zawsze mam imię Zuzia ale problem z tym ma przyszły tatuś. Co do chłopca to się nigdy nie zastanawiałam ale podoba mi się Kuba Wojtek i Jasiu
 
My mamy w domu juz Kacpra i Maje. A teraz bedzie albo Milena albo Kaja. A dla chłopca to nie wiem. Żadne. Męskie imię mi sie nie podoba
 
witajcie

Ja mam już w domu Nadię, moje typy na teraz to :Anastazja, Pola, Lea oraz Ivo. Podoba mi się jeszcze Borys ale mamy już wśród najbliższych przyjaciół
 
reklama
ja tez z tych co dla dziewczynki ma kilka immion: Alicja, Anna, Hania, Zosia, Tosia .... mogłabym dłużej wymieniać a dla chłopca ciężko....:sorry:
 
Do góry