reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

_Roszpunka_

szczęśliwa mamusia :)
Dołączył(a)
29 Marzec 2009
Postów
15 660
Miasto
west clare :-)
fajnie byloby zaczac planowac juz jakies imionka dlla dzieciatek....
moze ktos podrzuci pomysly innym mamusia ;-)

my jak narazie mamy dla chlopca Gabriel,,zaplanowane jeszcze przed zaplodnieniem :-p
jak bedzie dziewczynka jeszcze nie wiemy:-D
 
reklama
Cypis jak dla mnie troche dziwne...:-p bez obrazy :-D
a pozostale ok...
ja chcialam cos nietypowego no a poza tym Gabrielem nic innego mi do glowy nie przychodzi:-)
oczywiscie musi pasowac do nazwiska... a nazwisko typowo polskie....
 
Jak moja Gosia miała się urodzić miałam wybrane imię dla chłopca-Kuba
Gocha okazała się dziewczynką ale kilkoro dzieci w okolicy nazywa się Kuba
 
My juz tez mamy wybrane :D
Dla dziewczynki pomyslelismy o imieniu MAJA a chłopak będzie KAMILEK. Widzialam jak dziewczyny w roznych wątkach pisały, że MAJA jest ostatnio brdzo popularna... a u nas nie ma ani jednej :D Do nas dopiero przychodzi moda na Wiktorie, Oliwierów i Kacprów - tych jest straaaaaasznie duzo :>
Z mężem mamy takie nazwisko, że do niego chyba wszystko pasuje więc z tym też nie ma problemu :p
 
reklama
Do góry