reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

Igor bardzo ladne imie. Nie ma co sluchac innych. Albo udawac ze sie slucha:-p U mnie mialbyc Nikodem albo wlasnie Igor ale bedzie chyba Zuzanna ewentualnie jeszcze dzisiaj czytalam cos o Nadii ale jeszcze nie gadalam z moim M on za Zuzka jest. Niewiem niewiem:)
 
reklama
szczerze wam powiem ze kiedyż z jakieś 6-7 lat temu jak kumpela dała dla syna Igor to sobie pomyslałam (o matko co za imię:eek:)
zawsze kojarzyło mi się z człowiekiem garbatym:eek::-D
nie wiem czemu:confused:
ale ostatnio fakt że Igorów jak mrówków;-)
ale uważam całkiem inaczej niż kilka lat temu bo bardzo ładne to imię:tak: i mi sie podoba, tyle że u mnie po znajomych włąśnie pełno Igorków więc się nad Tym imieniem nie zastanawiałam;-)

żelka niezła jesteś:cool2::-D
 
Ja nie znam żadnego Igora i nie kojarzę żeby ktoś z moich znajomych miał dziecko o tym imieniu dlatego nie uważam,że Igorów jest jak mrówków . Według mojej siostry to Piotruś powinnam dać!!!:(
 
mojemu mezowi bardzo podoba sie Igor- ale imie zeby nie bylo :-D za to ja jestem zalamana, nie mam kompletnie zielonego pojecia jak nazwac swoja corenke. Nie chce zwyklego Asia, Basia, Kasia...chcialabym oryginalne ale bez przesadyzmu, ze ani to zdrobnic ani nic...no wiec na razie do wyboru mamy Lidia i Lena...mi sie jeszcze podobala Amelia, ale mojemu juz nie bardzo...no i kiiedys mialam faze na Oliwie ale, ze teraz co druga to Oliwia to dalam sobie spokoj
 
mandrzejczuk - Amelka i Lenka też od kilku lat sa w czołówce nadawanych imion więc na pewno nie będą oryginalne, choć ładne są i owszem :)
 
My już na samym początku ustaliliśmy, bez jakiegoś zastanowienia, nie wiem.. tak samo przyszło, że dziewczynka będzie właśnie Amelia a chłopczyk Aleksander. A że lekarz widział już ptaszka więc będzie Oluś ;)

a że mieszkamy w Grecji większość będzie mówiła Aleks
 
reklama
mandrzejczuk - Amelka i Lenka też od kilku lat sa w czołówce nadawanych imion więc na pewno nie będą oryginalne, choć ładne są i owszem :)

ale nie umie wlasnie ;-) u nas to same Wiktorie, Oliwie, Weroniki i Nikole

mi jeszcze podoba sie Liliana ale tez mam problem z wymowa w miare wyrazna tego imienia :-D
 
Do góry