reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona marcowych dzieci 2017

reklama
Mnie się bardzo podobają tradycyjne polskie imiona. Nie wszystkie ale większość. I tez uważam, że bardziej krzywdzące jest nazwać dziecko Kevin, Brajan czy Dżesika (jeszcze tak pisane...).
Ale to kwestia gustu a o gustach się nie dyskutuje ;)

Bogus fajne imię :) takie sympatyczne :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

My na osiedlu mamy Kolinka :)

Mi Tosia się podoba choć teraz sporo jest dziewczynek o tym imieniu :) my myślimy nad Janina ale podobają się nam też Krysia, Joanna, Aleksandra a mi jeszcze Nela i Tola ale mojemu te dwa nie pasują:(

Koniecznie Oleńka [emoji3][emoji3][emoji3]

Jedno jest pewne wybór imienia jest bardzo trudna decyzja ;) ja z córka jakos szybko wiedziałam i byliśmy 100% z m zgodni.


A jak córeczka ma na imię ?

Mi dzis siostra cioteczna powiedziała ze Julek to baba wrrrr
Stwierdziła ze najlepsze imię dla naszego dziecka bedzie Jarema, Jeremi bo pasuje do Klary .... akurat to nie nasze typy ... jak ja uwielbiam jak ktos mi coś sugeruje lub mi mówi czy sie podoba czy nie ...



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
My na osiedlu mamy Kolinka :)



Koniecznie Oleńka [emoji3][emoji3][emoji3]




A jak córeczka ma na imię ?

Mi dzis siostra cioteczna powiedziała ze Julek to baba wrrrr
Stwierdziła ze najlepsze imię dla naszego dziecka bedzie Jarema, Jeremi bo pasuje do Klary .... akurat to nie nasze typy ... jak ja uwielbiam jak ktos mi coś sugeruje lub mi mówi czy sie podoba czy nie ...



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Moja mała ma na imię Maja. Szybko wybraliśmy to imie i jakos nie wyobrażam sobie ze mogłaby miec na imię inaczej choć to bardzo pospolite imię i jak byłam na porodówce to pediatra skomentowała " znowu Maja" ;) ale akurat w naszym otoczeniu nie ma żadnej i w przedszkolu tez jest jedyna.
 
My na osiedlu mamy Kolinka :)



Koniecznie Oleńka [emoji3][emoji3][emoji3]




A jak córeczka ma na imię ?

Mi dzis siostra cioteczna powiedziała ze Julek to baba wrrrr
Stwierdziła ze najlepsze imię dla naszego dziecka bedzie Jarema, Jeremi bo pasuje do Klary .... akurat to nie nasze typy ... jak ja uwielbiam jak ktos mi coś sugeruje lub mi mówi czy sie podoba czy nie ...



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Same ciocie i wujkowie dobre rady..
 
Taa a to dopiero początek rad, później każdy mądry będzie co robi się tak a co zle
Jedyne co to mozemy cierpliwie znosic albo powiedziec ze czas na wychowywanie juz byl i ze to Twoje dziecko i tyle.
Ale ja nie znosze jak ktora mowi co mam robic. stresuje mnie to i wkurza..
 
reklama
Mi łatwiej było by wybrać imie dla dziewczynki, no ale w brzuszku chlopaczek:) A ktoś wie czy można zarejestrować dziecko jako Maxymilian? Czytałam ze nie, lecz moja znajoma upiera się ze owszem, bo zna kogoś kto tak syna nazwał...

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom

Ale po co? Chyba, że mieszkacie (lub planujecie) za granica, tak to tylko wieczny kłopot w urzędach itp z literowaniem, tłumaczeniem pisowni itd

Ola Jarema super! A pierwsze skojarzenie z Klarą to Wacław :D
 
Do góry