reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona marcowych dzieci 2017

reklama
My stwierdziliśmy że mamy jeszcze czas, póki co myślimy o imionach jednak żadnego wybranego nie mamy. Nie chcemy jednak imion typu Brajan, Alan czy Nikola, oczywiście bez urazu dla kogokolwiek, po prostu nie chcemy Ale nie mówię że nie są ok. Także proszę się nie obrażać się w razie co ..
 
Mi się też podoba to imię Pola ale nasi rodzice są tacy staroświeccy, juz widzę ich miny... ;/
Moi rodzice i teściowa, gdy na początku usłyszeli, że będzie Lila/Liliana też robili wielkie oczy: a co to za imię?! Wcześniej o takim nie słyszeli. Jednak szybko się przyzwyczaili i to jest ukochana wnusia Lili. [emoji4]
 
Co do imion to my juz mamy corke Laurke :) Jak okaze sie,ze bedzie siostrzyczka to bedzie Rozalia, Aurora albo Klara :) a jak braciszek to Olivier,Oskar albo Alex :)
 
Nam na tą chwile podoba się dla dziewczynki Alinka, Iga lub Emilka a dla chłopca Emil lub Tymek :) mi się jeszcze podoba Mieszko, tak miał mieć na imię mój syn Mikołaj ale jak widziałam miny dziadków to odpuściłam ...
 
Dla chłopca jeszcze nie mam pomysłu a dla dziewczynki walczę z moim L. o Hanie;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
My dla dziewczynki już mieliśmy miała być Janina po naszych babciach, a teraz moi rodzice jakoś tak dziwnie patrzą. Co do chłopca miał być Staś ale już jest w rodzinie, więc cały czas debaty trwają mi się podoba Franciszek a mojemu narzeczonemu Hubert:) dobrze że mamy jeszcze czas:)
 
reklama
My dla dziewczynki już mieliśmy miała być Janina po naszych babciach, a teraz moi rodzice jakoś tak dziwnie patrzą. Co do chłopca miał być Staś ale już jest w rodzinie, więc cały czas debaty trwają mi się podoba Franciszek a mojemu narzeczonemu Hubert:) dobrze że mamy jeszcze czas:)
Franciszek super :)) aż bym się nad nim zastqnowila ale dla chłopca mamy Beniamina, po ojcu męża. Za to dla dziewczynki zero pomysłów :((((

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry