reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona marcowych dzieci 2017

Moja koleżanka też ma psa Borysa. [emoji12]
Zresztą jedna dziewczyna na forum ma psa Lili. [emoji23]

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Obojętnie czy podoba mi się jakieś imię czy nie ja nie lubię jak zwierzęta nazywa się imionami ludzkimi. Przecież jest tyle ładnych i śmiesznych nazw które można przypasować do zwierzątka typu plamka, dexter, mruczek, roki ,szarik, mrówka czy nawet doda ( kuzyn tak nazwał psa)
 
reklama
Obojętnie czy podoba mi się jakieś imię czy nie ja nie lubię jak zwierzęta nazywa się imionami ludzkimi. Przecież jest tyle ładnych i śmiesznych nazw które można przypasować do zwierzątka typu plamka, dexter, mruczek, roki ,szarik, mrówka czy nawet doda ( kuzyn tak nazwał psa)
zgadzam się z Toba.
 
Jak byłam mała i mieszkałam u rodziców to sąsiad miał psa o imieniu Aga :crazy: Boże jak mnie to denerwowało jak on wołał tak do tego psa i gwizdał i cmokał ... brak słów:no:
 
U nas syn to będzie chyba Maximilian albo Maksymilian tylko nie wiemy w której jeszcze formie i Też mnie denerwuje że ludzie ludzkimi imionami nazywają zwierzęta. Trochę to bez taktu....
Nasza córa ma na imię Matylda a jak druga też będzie córeczka to znowu będzie problem. Imię dla pierworodnej wybraliśmy pół godziny przed cesarka ;)
 
Cluue, haha, znam to! Kiedys szlam do szkoły i nagle słyszę "Zuzia! Zuzia! Uważaj!", odwracam sie bo myślałam ze jakaś nauczycielka mnie wola czy cos, a okazało sie ze jakaś babeczka wolała swojego pieska :D

Imiona dla maluszka już wybrane od dawna, chłopiec bedzie Kacper, a dziewczynka Natalia Zofia :)
 
Cluue mój chrześniak jest Mieszko <3 Misio do niego mówimy ;) Mnie się prawie żadne imiona nie podobają (te "akceptowalne" zajęte wśród najbliższych), ale głupio do 18-stki wołać "dziecko" :p Poczekamy na płeć i dopiero się będziemy zastanawiać. Dla chłopca jakoś więcej pomysłów. Co do psów to znam Zenka, Jadzię, Lili, Polę, Zuzkę, Maksa, Kubę, Kacpra, Mariana, Leona - serio nie ma się tym co sugerować, o ile nie dasz dziecku Azor albo Reksio to nikomu nic do tego ;) Mnie akurat bawią ludzkie imiona dla psów, nie przeszkadza mi to wcale :)
 
My na razie mamy zgodność co do Ignacego lub Igi, byle nie razem w zestawie:) ale zobaczymy, co jeszcze do głowy przyjdzie do marca.
 
reklama
Do góry