reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Dzieci

reklama
U nas zaszla ostateczna zmiana chlopiec tak jak mial byc Szymon maz walczyl o Anastazje ostatni tydzien ale stanelo ma Amelce uff. Wszyscy sa zadowoleni;-) a ze ma byc prawdopodobnie dziewczynka to bedzie Amelia Renata:-)

Podoba mi się Amelka :)



Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
U nas tez zmiana- Leon przoduje, mąż uparty jak wół [emoji35]
Ja jestem za Stasiem [emoji7]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Moj m. Swiruje bo do niego nalezy wybor imirnia i mowi ze bedzie uwaga: OLgierd Heheheh. Chcemy Mikołaja ale wszyscy odradzaja bi znaja samych lobuzow

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moj m. Swiruje bo do niego nalezy wybor imirnia i mowi ze bedzie uwaga: OLgierd Heheheh. Chcemy Mikołaja ale wszyscy odradzaja bi znaja samych lobuzow

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też znam Mikołaja lobuza :D

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Moj m. Swiruje bo do niego nalezy wybor imirnia i mowi ze bedzie uwaga: OLgierd Heheheh. Chcemy Mikołaja ale wszyscy odradzaja bi znaja samych lobuzow

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

Mojego męża będzie ciężko przekonać, bo Leon to imię po jego dziadku.
Kiedyś jak nie planowaliśmy dziecka była mowa, ze będzie Leon. Super, bo o imię było mało popularne. Teraz trochę jest wysyp.

Jeszcze jak żeśmy starali sie o dziecko mój maz pochwalił sie bratu, ze będzie Leon.
Pech chciał, ze narzeczona od brata zaszła szybciej w ciaze. Jak chcieli nazwać dziecko? Leon.
Wyłam pół dnia. Mój maz zrobił "haje" i zmienili imię. Dlatego ma być Leon i koniec.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas wspólnie ustaliliśmy Laure jeśli będzie dziewczynka a opcja Dawid została po wyborze przy pierwszym dziecku

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry