reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych lutowych dzieciaków

no dokładnie, dla dziewczynki tez łatwiej by nam było wybrać. Swoją drogą ostatnio pisałam, że od początku mam przeczucie, że to chłopiec, a ostatnio trzy razy śniło mi się, że to córka :confused: robi mi to niezły bałagan w głowie, na szczęście więcej opcji nie ma :-)
 
reklama
Ja tez mialam przeczucie na chlopaka caly czas i poki co sie potwierdza, a w sny wierze rowniez :) choc mi nic sie nie przysnilo na ten temat
 
ponoć tak jest, że jak się coś śni to znaczy, że będzie odwrotnie ;)


no właśnie ciekawe jak to jest z tymi snami :-D w ciąży z Zuzią śnił mi się chłopczyk a była dziewczynka.
Teraz też śnił mi się chłopczyk a i podejrzenia są na chłopca :-D

czekam do połówkowego żeby w końcu sprawdzić czy coś jest w tych snach, chińskich kalendarzach i siuśkach z sodą :-D
wszystko powyżej wskazuje na dziewczynkę, więc już sama nie wiem;-)
 
reklama
angelstw mnie ostatnio koleżanka robiła test na chusteczkę i wyszedł chłopak ale ja też do samego porodu miałam być chłopakiem ;)
 
Do góry