reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych lutowych dzieciaków

Ja liczyłam po cichu na chłopca ale na badaniu prenatalnym lekarz powiedział ze na 70% dziewczynka , oczywiście też się cieszę bo najważniejsze by było zdrowe, dla dziewczynek w ogóle nie mieliśmy koncepcji i wkońcu padło na imie Elena . choć podoba mi się również Nadia lub LILLI, a dla chłopaka od razu miałam kilka koncepcji Franek, Filip, Szymon
 
reklama
Zor, Maluszka z pierwszej ciąży nazwaliśmy roboczo ZOSIA :-) jak jeszcze nawet płci nie znaliśmy :-)

Ja dla przekory nazywam malucha BALBINĄ na co prawie zawsze słyszę, że chyba mi się z Andrzejem pomyliło :-D ale w końcu są mężczyźni nazwani np Jan Maria to może coś wymyślę podobnego ;-)
 
Ja na razie nie dopuszczam do siebie myśli, że to może być chłopiec.:-p Jeśli jednak będzie chłopak to pewnie nadamy mu imiona Jakub Krzysztof. Jeśli dziewczynka to Zuzanna Helena. ;-)
 
Ostanio zdarzylo mi sie powiedziec do synka Mikusia Michas, najsmieszniejsze ze mezowi rowniez ;-) moze to znak ze bedzie 2gi chlopak, ja wolalabym dziewczynke, mialabym parke, ale maz nie dopuszcza innej opcji niz chlopak (Mikolaj jest pierwszym chlopakiem od czterech pokolen)
Oczywiscie snilo mi sie ze urodzilam coreczke hehe
 
Ostanio zdarzylo mi sie powiedziec do synka Mikusia Michas, najsmieszniejsze ze mezowi rowniez ;-) moze to znak ze bedzie 2gi chlopak, ja wolalabym dziewczynke, mialabym parke, ale maz nie dopuszcza innej opcji niz chlopak (Mikolaj jest pierwszym chlopakiem od czterech pokolen)
Oczywiscie snilo mi sie ze urodzilam coreczke hehe

moj m mowi jak do chlopca do brzucha :-) ja raczej bezosobowo np. dzidziusu lub moje malenstwo :-) za 3 tyg moze sie okaze kto mieszka w moim brzuszku. Ostatnio moj m bardzo mnie wzroszyl bo powiedzial ze ciaza to jedyny stan gdzie w moim ciele bija 2 serca i ze to jest niesamowite;-) mysle ze zaczyna chyba do niego docierac :-) ze bedzie tata :-D
 
moj m mowi jak do chlopca do brzucha :-) ja raczej bezosobowo np. dzidziusu lub moje malenstwo :-) za 3 tyg moze sie okaze kto mieszka w moim brzuszku. Ostatnio moj m bardzo mnie wzroszyl bo powiedzial ze ciaza to jedyny stan gdzie w moim ciele bija 2 serca i ze to jest niesamowite;-) mysle ze zaczyna chyba do niego docierac :-) ze bedzie tata :-D

Ja do swojego maleństwa w brzuszku mówię "Misia" i oby tak zostało :-D
 
reklama
Ja od samego początku mam przeczucie, że będziemy mieli chłopca, no ale zobaczymy czy kobieca intuicja się sprawdzi :-D nie ukrywam, że a początku wolałam dziewczynkę, teraz już mi wszytsko jedno, ale mamy imię tylko dla dziewczynki - Basia. Co do chłopca totalnie nie możemy się dogadać, jest nazywany roboczo Kropkiem, a przez tatę nawet Achillesem :-D Tatuś oczywiście też święcie przekonany, że będzie syn!
 
Do góry