reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Maluszków :)

Witam! Ja od zawsze mam wkute do głowy imię dla dziewczynki Nadia Anna i jeżeli tylko spełnią się moje marzenia na dziewczynusię to na pewno tak będzie miała na imię;-) A dla chłopca to nie wiem - kiedyś chodziło za mną Dorian, Gracjan, ale już chyba minęło;-))
 
reklama
Ola mi się kiedyś tez podobało Nadia, były lany żeby naszą Igę tak nazwać..a moja matka mnie rozwaliła tekstem, że "Nadia to jak ruska dziwka"..rewelacyjne skojarzenie..teraz to się do dzisiaj z tego śmiejemy..ale wtedy byłam zła, że takie głupoty gada..
 
my zawsze wiedzieliśmy że będzie Zuza i Jaś :) a teraz nasuwa się pytanie: a jak bedzie kolejna dziewczynka?? mi się podoba Natalia ale mamy jeszcze troszkę czasu :)
 
u nas dla dziewczynki mamy dwa zestawy: Erlena Karina lub Samanta Wiktoria
dla chłopca: Zbigniew Jacek lub Mateusz Mariusz

przy czym pierwsze kombinacje bardziej pewne
 
u nas dla dziewczynki mamy dwa zestawy: Erlena Karina lub Samanta Wiktoria
dla chłopca: Zbigniew Jacek lub Mateusz Mariusz

przy czym pierwsze kombinacje bardziej pewne

Ciekawe imię Erlena, pierwszy raz się z nim spotykam. Możesz przybliżyć jego pochodzenie, historię itp.?

Co do męskich imion, to ze Zbyszkiem mam fatalne skojarzenia, więc nie nazwałabym tak mojego dziecka. Za to mój M. ma na imię Mateusz i jest to najfajniejszy facet jakiego znam;-)
 
Ja też pierwszy raz słyszę Erlena..jak to zdrabniać?
Mi np. podoba się Olga..ale ciężko zdrobnić..no chyba że Ola, ale to już inne imię.
mi mi dogadałabyś się z moim mężem..bo on się upiera przy Jasiu, a ja nie chcę..my z Igą wymyśliłyśmy Filipa:-) ojciec musi się zgodzić, my jesteśmy dwie on jeden;-) chociaż tak na poważnie, jeszcze nie wiem..będziemy rozmyślać jak zobaczymy co tam siedzi w brzuchu..
 
nie znam historii imienia ani nic po za tym Po prostu tak na imię ma doktor której zawdzięczam życie
Ogółem pierwsze propozycje imion dla dziewczynki to imiona moich pań doktor, a dla chłopca moich operatorów ;-)

Ja zakładam że Erlena ma dużo możliwości: Elena, Lena, Ela.
 
a co myślicie o imieniu Liliana...fajne zdrobnienie Lilusia?
dla dziewczynki jeszcze mam jedna opcję Amelka, co do chłopca to pomysłów brak...hmmm może Hubercik, taki mały Hubcio
 
reklama
A ja cały czas myślałam o dziewczynce, nawet często mi się śniła. Teraz jak już jestem w ciąży myślę że będzie chłopiec.
Imiona dla chłopca: Mariusz (po tacie taty) Angus. Imiona dla dziewczynki: Dorota Nadzieja (po prababci). Mój chłopak to już całkowicie by umarł na zawał jak by się dowiedział że mam już imiona (oczywiście tylko wstępnie).
 
Do góry