reklama

Imiona naszych Maluszków :)

Temat na forum 'Archiwum wrzesień 2011' rozpoczęty przez natusiaMa, 12 Styczeń 2011.

1. natusiaMa

natusiaMa Październikowe mamy'08

Tutaj możemy się pochwalić propozycjami na imiona naszych dzieciaczków.:tak:
    Zapewne większość z nas nie ma jeszcze wybranych imion, a te już wybrane często do porodu zmieniają się nie raz:-D

My narazie wymyśliliśmy Michalina i Wojtuś:-)
    Ciekawe czy się nam zmieni:-D

2. madzik1388

madzik1388 Mój Skarb 12.11.08

u nas jak chlopak to Mikołaj Aleksander a dziewczynka to jeszcze nie wiemy, mi sie Jagoda podoba, musze tylko meza przekonac:-)

Natusia Michalina mi sie jakos nie widzi jako Michalina, ale juz zdrobnienie "Miśka" jest super:-)

3. reklama
  4. tusienka

tusienka Benio 06/09, Lulka 09/11

My dla dziewczynki mamy wybrane Łucja Anastazja, a dla chłopca... Tu jest mały problem, bo kiedyś wymyśliłam Cyprian, a teraz mi się odmieniło i chciałabym dać Julian. Niestety szanowny Małż mój o Julku nie chce słyszeć i woli Cypriana. Tak czy inaczej na drugie będzie miał Emmanuel:-) A z pierwszym to się chyba do porodu dogadamy...;-)

5. natusiaMa

natusiaMa Październikowe mamy'08

Tak to jest z tymi naszymi mężami:-p
    Mi się bardzo podoba Hanna a M nie chce się przekonać. Narazie wspólnie uradziliśmy Michalinę ale mamy jeszcze kilka miesięcy...:tak:

6. zaxa

zaxa Fanka BB :)

U nas będzie Hania lub Wojtuś!! :)

7. Mononoke

Mononoke Fanka BB :)

paula no widzisz, super watek :)

My narazie ustatlilismy (jeszcze przed ciaza) ze bedzie MAJA i MACIUŚ ale imie meskie zmieniamy co chwile wiec pewnie jeszcze bedziemy walczyc :p

8. dziuba127

dziuba127 mama Martysi i Maleństwa

fenulka - nie zostawiaj tak zupełnie decyzji małżowi, bo Ci wymyśli jakiegoś Władysława czy Bolesława i co wtedy??

tusienka - to może ani Cyprian ani Julek, szukajcie dalej, tak żeby się Wam obojgu podobało!!

mi się Wojtek też podoba, ale S stwierdził że NIE, więc na razie stoi na Arturze albo Adrianie, chociaż już nie wiem, sama imiona wymyślam a po chwili przestają mi się podobać...

a dla dziewczynki wszystkie Wasze propozycje są fajne, i Maja, i Michalina, i Hania (na to ostatnie S się nie zgodzi), ja obstaję przy DOMINICE, chociaż muszę pogadać z kuzynką bo jak była w ciąży to chciała Dominikę, urodził się chłopiec, więc się zapytam czy może nie chciałaby drugiego dziecka, to nie będę jej zabierać pomysłu... ale Dominika byłoby super!

9. Magada***

Magada*** Fanka BB :)

Tak, Hania to bardzo ładne imię ( tak ma moja córeczka) Mam nadzieję że teraz też będzie dziewczynka i będzie Zuzia
    Podoba mi się też Michalinka, chciałam tak dać ale mój mąż się nie zgodził. A dla cłopca to nie wiem, może Nataniel

10. reklama
  11. tusienka

tusienka Benio 06/09, Lulka 09/11

Dziuba póki co powiercę Małżowi dziurę w brzuchu tym Julkiem, a nóż przemówię mu do rozsądku. A jak nie, to pewnie zostanie Cyprian, w końcu sama je kiedyś wymyśliłam :sorry2:

Magada*** Nataniel ślicznie (wersja Natanael mi ostatnio chodzi po głowie), jak się doczekam 3 syna to na bank tak dostanie na imię:tak:

12. Mononoke

Mononoke Fanka BB :)

Mnie tez sie podobala HANIA ale moj maz stwierdzil po pewnym czasie, ze nie bo jego kolezanka z pracy urodzila coreczke i HANIA jej dali na imie i szukal innego....
    A mnie sie jeszcze BENIO podoba ale oczywiscie.... malzonek jest na NIE:/ pfff te chlopy :/

A imiona typu Jasio Franek Jozef, Tadeusz.... jakos mi sie z dziadkami kojarza a nie z malyumi dziecmi ;p

Poleć forum