reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków.

My nie planowaliśmy dwóch imion ale jak mąż poszedł do urzędu rejestrować córkę to dał jaj drugie imię po mamie, czyli moje :)
Słodko, prawda? :-)
 
reklama
Oj ja bym sie na mojego wkurzyla. Wujek tak zrobil miala byc Magda tak ustalili a ostatecznie wpisal Maria. Ale i tak wszyscy zawsze na kuzynke Magda mowili i mowia ale jakby nie bylo to nie jest fajne.
 
Leoś śliczne! U nas miał być Kacper, ale szwagierki syn tak ma na imię wiec stwierdziliśmy że to bez sensu, więc zostajemy przy Ksawerym :)
 
U nas tez dalej jest Piotrek i Kazik heh mi sie Kazimierz nie podoba ale jak mój mąż tak gada ciagle do brzucha to i ja zaczelam... ciekawe po porodzie jak to będzie. Jeszcze do tego Kazimierz i Piotr to tak zupelnie z innej parafii.
 
A my mamy dylemat z drugim imieniem, najpierw podobalo mi sie Sebastian Ksawery, a niedawno wpadlismy na pomysl Sebastian Kazimierz :)
grunt, ze na 1 - to na bank Sebastian
 
Mojemu Kaziu sie podoba ale cieżko to wymówić po ang ale była by pompa jakbym dała tak na imię familia by chyba umarła z wrażenia Cheetah moj tylko najstarszy ma dwa ja ledwo jedno wymyślam cieżko z drugim by było :)
 
reklama
Do góry