reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Płeć i imiona naszych Maluszków

margerrita

Fanka BB :)
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
wyszedł mi chłopiec, zobaczymy może w październiku się pokaże kim jest:)
imiona mamy wybrane: Mieszko lub Dobrawa, przy pierwszym też mieliśmy szybko sprecyzowane: Patryk lub Weronika.

reklama

Roni21

Spider's Web
Miasto
Pruszcz Gdanski
Rozwiązania
0
Mamy wybrane po dwa imiona dla chlopca i dla dziewuszki. Nie wiemy co wybrac... pomozecie?
Dla chlopca Olaf vs. Feliks. Dziewczynka Matylda vs. Melania.
To jedyne kompromisy w naszym przypadku. Napiszcie prosze co lepsze.

G

gość17

Gość
Roni, chłopięce oba ok, ale przy dziewuszce Matylda brzmi fajniej :) Automatycznie słyszę skrót od Melanii :p

Rozwiązania
0
Zabawiałam sie i ja:) z wróżby wyszła dziewczynka, na usg idę dopiero w czwartek i mam nadzieje ze już sie dowiem ;) co do imion to Pola lub Maja, a w razie jakby jednak to był chłopiec to będzie Igor.

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry