reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i imiona naszych Maluszków

reklama
Kasik a kiedy masz usg ? W 12tyg. Bąbelek tak zacisnął nóżki, że nic nie mozna było podejrzeć. Czekamy do początku października.
 
W zabawie wyszło, że chłopiec... Wszyscy dookoła wróżą chłopca, M liczy na chłopca - byłby Beniamin :) Choć dziś śniło mi się, że dostałam od przyjaciółki różowe wdzianka, dla córeczki ;) Ale imienia dla dziewczynki jeszcze nie mamy...
Nawet po smakach nie jestem w stanie niczego wywróżyć - jem wszystko, i słodkie, i kwaśne, zależnie od nastrojów :)
 
Wyszło, że chłopiec. No i u nas jest tak, że ja czuję chłopca, a mój Adam dziewczynkę. No i jeżeli będzie chłopiec, to Witek, a dziewczynka - Marysia. Inna sprawa, że teraz ze słonego na początku przeszłam na trochę słodkiego, jem więcej dżemów i czekolady. Na początku października pewnie się okaże, chociaż nigdy nic nie wiadomo. ;)
 
Ja mam kolejną wizytę 26 września, to będzie chyba przełom z 17/18 tydzień i mam nadzieję, że się dowiemy kto mi tam fika w brzuchu :tak: Jeśli chodzi o smaki to najpierw jadłam dużo słodkiego, teraz całkowicie na odwrót. I mięso mi bardzo smakuje, nawet przed ciążą takich ilości nie jadłam.:szok:
 
Mi w zabawie wyszło, że chłopiec.... Z apetytami to najpierw odrzucenie totalne od słodkiego (czyli coś bardzo dziwnego, kiedyś żywiłam się prawie tylko słodyczami), teraz zdarzy się, że zjem batonika czy cukierka, ale na ciasto i desery (głównie takie z kremami i śmietaną) nie mogę patrzeć.
A imiona? Ja mam kilka, które mi się podobają, ale na większość się mój J nie zgadza :p Więc nie wiem jak to będzie. Powiedział, że wybierzemy jak poznamy płeć. Siądziemy przy kalendarzu i każdy z nas wypisze swoje typy, potem sprawdzimy swoje listy i drogą eliminacji wybierzemy wspólnie :) Mnie podoba się dla dziewczynki: Zosia, Urszulka albo Gabrysia. A dla chłopca: Gabriel, Tymek, Aleksander i Alan. Więc mój J ma z czego wybierać. Ale jakiś wybredny w tej kwestii jest :)
 
Mi w tym chińskim kalendarzu wychodzi że będzie teraz dziewczynka :-)
Choć jak sprawdzałam w pierwszej ciąży wychodził chłopiec i podobno ładnie wyglądałam jak na chłopca, smaki na słone i kwaśne miałam na początku ciąży.... a jak widać jednak mam córeczkę :-D
Imion na razie konkretnych nie mamy wybranych. Musi być coś krótkiego i pasować do Mai :tak:
 
reklama
Mi z zabawy wyszła dziewczynka i fajnie by było, gdyby się udało:-D.
Śmiesznie, bo dwie osoby w pracy mi wywróżyły różne płcie i oboje twierdzą, że się nie mylą! Ha, ha. I weź tu wierz wróżkom i wróżom:happy2:.

Ana, mnie też odrzuca od słodyczy, ale mam odwrotnie niż ty, bo batoniki odpadają, fuj, a kawałek ciasta od biedy mogę zjeść.

Imiona... Parę dni debata trwała... Chłopiec: Julian, dziewczynka: Jagoda.
 
Do góry