reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Płeć i imiona naszych Maluszków

Dołączył(a)
16 Styczeń 2015
Postów
4
Miasto
opolskie
Rozwiązania
0
...a my czekamy na Ksawerego, termin mam na 29.03, ale w moim przypadku różnie to bywało (wcześniej); moje dzieciaki były niecierpliwe, więc kto wie :cool:
 
reklama
Dołączył(a)
21 Styczeń 2015
Postów
2
Rozwiązania
0
Według zabawy wychodzi chłopiec, ale 3 lekarzy zgodnie zeznaje, że dziewczyneczka. Tak wiec Królewna. a imię? Nie mogę się zdecydować... Maja? Marta? Julia? Serio, nie wiem :)
 

rurka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Październik 2010
Postów
4 190
Rozwiązania
0
ja też z tych trzech wybrałabym Martę ;-)
 

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry