reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i imiona naszych Maluszków

Hej dziewczynki :) Dawno mnie nie było, straciłam babcię ;( w chwili słabości chcialam córce nadać drugie imie Zosia- po Niej, ale zrezygnowalam bo moj D. jest przeciwny tradycji nadawania podwojnych imion, sam ma pojedyncze moze to dlatego. My postawiliśmy na Michała ( po moim bracie blizniaku z ktorym mam wyjatkowa więź a ponadto bedzie chrzestnym :p ) i Łucję- bo ładne, dostojne, ale proste :)
 
reklama
Ja stawiam na chłopca, M. na dziewczynkę. Cokolwiek będzie, będziemy się cieszyć, ale chyba chcę znać płeć zanim się urodzi, bo jak do tej pory cały czas myślę o dziecku w rodzaju męskim i chciałabym mieć czas, żeby się przestawić:p:p Jak będzie chłopiec, prawdopodobnie będzie Franek (chociaż jeszcze to rozważymy), a dla dziewczynki M. wybrał imię- Maria i jest ono według niego niepodważalne:p
 
reklama
Kordosia bardzo mi przykro. Ja stracilam babcie na poczatku roku i to w dniu powrotu do UK. Straszny dzien. :(

Mnie wyszedl chlopiec, w rodzinie w tym pokoleniu sa sami chlopcy, siostra meza ma az trzech, takze maz twierdzi, ze nie ma dla nas nadziei. Ja bym chciala dziewczynke tylko dlatego ze to by byla troche odmiana, ale jak bedzie chlopak to jedyna tragedia jaka bedzie to z imieniem - nic mi sie nie podoba, bo takie ktore mi sie w miare podobaja to albo ma juz jakies znajome dziecko albo zabral Adam na drugie imie (ma Alexander). Naprawde nie wiem do cholery o czym ja myslalam. Podoba mi sie Leon, niestety to chlopiec sasiadow i Julian, ale na fali popularnosci imienia Julia w ostatnich latach kojarzy mi sie jakbysmy chcieli Julie tylko nam nie wyszla. Wiem, ja i moje skojarzenia! :eek: Plec poznamy 20 pazdziernika (jak dziecko sie zdecyduje na jej ujawnienie...).
 
Do góry