reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych maluszków :)

Nasze typy to na razie: dziewczynka - Natalia, Amelia, Laura, Weronika; chłopczyk - Sebastian, Szymon, Patryk, Damian. Natalia jak na razie na 1 miejscu, a u chlopca ja stawiam na Szymka, a mąż na Sebę.
 
reklama
Witam dziewczyny :)
Mi się bardzo podoba propozycja Winki :-)
My imiona mieliśmy obmyślone już dawno dawno temu: Marta i Krzyś, ale jak tak teraz patrze na te wasze propozycje, to wiele z nich mi się bardzo podoba, i chyba będziemy musieli to jeszcze przemyśleć :)
 
U nas też zmieniamy decyzję średnio co tydzień teraz na topie jest:
Chłopczyk: Aleksy
Dziewczynka: Emili bądz Emilia

Bialaa mnie też się podoba Julian ale niestety ani mąż ani rodzina nie są tego zdania ale imię ładne.
 
Chłopiec: : Mikołaj, Jan lub Igor
dziewczynka : Pola, Iga, Natalia, Zuzia, Hania, hmmm chyba tyle ;-)
 
Moja córka już wybrała imiona rodzeństwa wiec my nic nie mówimy na to tylko akceptujemy .
Więc jeśli
dziewczynka: to Kornelia lub Karmen
Chłopiec: Korneliusz
W środe 15.06 może się już okaże która propozycja zwycięży!!!!!
 
My tez nadal nie wiemy kto u nas mieszka no ale mam nadzieje sie dowiedziec 30 czerwca :-)
A dla chlopca mamy: Alan
A dla dziewczynki: Nadia
I raczej nie zmienimy bo i te ciezko bylo nam wybrac:-D wiec decyzja juz zapadla i nie szukam innych :-D
 
alma26- będziesz musiała dać Karmena, bo w polsce każde imie damskie musi mieć ostatnią literę A ;)

A ja będę mieć Alana, a na drugie Krystian
 
ja miałam być Patrycja, ale mój starszy o 4 lata brat ubóstwiał wyświetlaną z projektora bajkę "Jaś i Małgosia" no i w zasadzie to On mi imię wybrał :-D
 
reklama
Jak dobrze doczytalam to nikt z Was jeszcze nie proponowal Małgosi ani Madzi....
Mała Gosia to miala byc juz w pierwszej ciąży jak myslalam ze moze bedzie dziewczynka. Potem spodobalo mi sie też Madzia ale jest juz zajete przez szwagierke dla jej córki. Wiec jesli mąż nie zmienil zdania to pewnie bedzie Gosia.
a dla chlopca.... szczerze mowiac mam wiele typow i nie robi mi to wiekszej roznicy ktory wybiore ;)
 
Do góry