reklama

Imiona naszych maluszków :)

Temat na forum 'Archiwum listopad 2011' rozpoczęty przez julieet, 9 Czerwiec 2011.

1. julieet

julieet Fanka BB :)

Mam nadzieję, że moderatorki mnie nie opierdzielą, ale ten temat powraca jak bumerang więc pomyślałam, że lepiej będzie założyć osobny wątek :-)

U nas córka będzie Blanka, jeżeli jednak urosną jej jajka, to zaczną się schody, mąż chce Aleksandra, a ja nie, mnie podoba się Michał albo Adam :-)

2. onanana

onanana Fanka BB :)

Ja zmieniam zdanie średnio raz na tydzień. Płci jeszcze nie znamy... ale tak: dziewczynka: Hania, Zuzia, Antosia; chłopczyk: Kubuś, Antoś i póki co by bylo na tyle;-)

3. reklama
  4. pepsi77

pepsi77 Fanka BB :)

U nas dziewczynka będzie Lena, a jak się okaże, że jednak chłopczyk to na razie decyzji nie ma. Ja bym chciała Igor, ale M. się nie podoba.

5. ankusch

ankusch Fanka BB :)

U nas córcia Martynka..i mam nadzieje że to się nie zmieni 1 lipca :-)

6. agutek79

agutek79 Fanka BB :)

U nas synuś miał być Miłosz, ale parę dni temu we troje zdecydowaliśmy, że będzie Mateuszek :)

7. Angun

Angun Fanka BB :)

U mnie od lat córeczka miała mieć na imię Nina, a że naszym pierworodnym dzieckiem będzie chłopiec, to prawdopodobnie damy mu na imię Artur. Miał być Wiktor, ale jakoś Artur nam bardziej obojgu odpowiada.

8. Bialaa

Bialaa Zaciekawiona BB

chłopiec Julian
    Dziewczynka Lilianka
    na razie nie wiem kto tam u mnie pomieszkuje:-)

9. winki80

winki80 Gość

Wciaz nie wiem kto tam sobie mieszka ale jak bedzie :
    dziewczynka -Lilly
    Chlopiec - Aleksander

10. reklama
  11. angie80

angie80 Fanka BB :)

U mnie to nie bedzie taka latwa sprawa:
    dla dziewczynki: Dominika, Laura albo Paula, moj T chce Laura
    a z chlopcem bedzie jeszcze gorzej, mi sie podoba: Adam, Dominik, Daniel a moj T chcialby Jan. Mi sie jego nie podoba a jemu moje. Jeszcze nie wiemy kto u mnie mieszka, ja sie dowiemy to sie rozpoczna powazne rozmowy :)

12. Aneczka87

Aneczka87 Fanka BB :)

u mnie jeśli:
    synuś: Aleksander
    córcia: Zosia

Poleć forum