reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych pociech

reklama
Mój mąż pochodzi z Bawarii wiec jesteśmy za tradycyjnymi niemieckimi imiona. Nasza córkę nazwaliśmy Elisabeth.

Dla drugiego dziecka mamy: Konstanze, Christina albo Maximilian, Korbinian, Leonhard
Córka miała być Elżbietką ale mąż miał wątpliwości. Dlatego jest Małgosią- tu żadne z nas wątpliwości nie miało. Może druga będzie Ela? :)
Dla dziewczynki wybieram imiona które nie są podobne do "Gosia"(odpada Asia, Kasia, Basia, Tosia bo się w domu nie dogadamy...) podoba mi się Iza, Ula, Ania, Danusia(ale tu jest veto męża). Jest tyle pięknych imion że córek mi nie starczy:)
Problem mam z imieniem dla chłopca. Mam kryteria że mężczyzna musi mieć męskie imię ktore musi się dać zdrobnić dla chłopca. Więc Tomek, Krzyś, Grześ albo Rysiu. Żadne się mężowi nie podoba bo kojarzą mu się z kimś kogo zna. Nie mam kontrargumentów...
 
Ja myślałam żeby córeczce dać na imię Wiktoria. Ale jeszcze poczekamy na potwierdzenie płci do następnej wizyty :)

Mam bratanicę Wiktorię. Jak była mała to nie umiała wmówić swojego imienia i mówiła "Toja" i tak do dziś została Tojusią :)
 
Syn będzie miał na imię Marcel, a córeczka: Ada, Milena, .... a może jeszcze inaczej, z córka nie możemy się zdecydować. Z synem już od 2 lat wiedzieliśmy ze będzie Marcelem ;)
 
Syn będzie miał na imię Marcel, a córeczka: Ada, Milena, .... a może jeszcze inaczej, z córka nie możemy się zdecydować. Z synem już od 2 lat wiedzieliśmy ze będzie Marcelem ;)

My mamy córkę Natalię 🥰 (2009) syna Marcela 🥰 (2014) i teraz córce damy Olivia 🥰
 
reklama
Do góry