reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych przyszłych bobasków :)

@Vercia współczuje poczucia niepewności. U mnie na usg w 13 tyg lekarz nie był pewien, a potem wyszło z NIFT i zostało potwierdzone przez 3 specjalistów. Gdyby były wątpliwości to też nie wiem czy bym uwierzyła.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
No myslalam jeszcze nad Wojtkiem, ale siostra juz zabukowala [emoji14] Tymon sie tesciowej nie podoba.. juz meza przez telefon ochrzanila, ze ma cos innego wymyslec.. jakby to jej dziecko bylo..


Twoja ci przynajmniej listy nie przysłała tak jak moja [emoji23] moja teściowa wysłała mi emailem listę imion jakie ONA BIERZE POD UWAGĘ [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Hahaha, chociaż któreś Ci się podoba?[emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Nawet jakby mi się podobało nie dałabym. To ten typ człowieka, co jak dasz szansę to wejdzie ci z butami w życie. Wystarczyło mi jak niedawno teście zaproponowali kupić wózek. I pojechali sobie testować wózki do sklepu [emoji23] wybrali nawet jeden pod siebie. Był tragiczny. Mają szczęście, że wstrzymali się z zakupem, bo odesłałabym tak skąd przyszło [emoji23] teraz teście mają parcie na wszystko co się wiąże z błękitna krwią. No i moja mama się im wygadała, że mam pochodzenie szlacheckie. Koniec [emoji43] teściowa czuje się teraz jak arystokratka [emoji23] i na imię chce by młodej dać Charlotte (chyba inspiruje się księżną Cambridge...) [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Życie pisze takie scenariusze, a nie inne [emoji12] kwestia jak się do tego podchodzi. Bo mogłabym fochem strzelić i się wściekać. Ale po co, kiedy mój mąż jeszcze bardziej jak ja okoniem staje wobec swoich rodziców. A oni to co tydzień mają pomysły [emoji43] denerwuje mnie jedynie jak wprowadzają coś w życie bez pytania. Ale nie powiem, mam w sobie coś co sprawia, że z ironicznym uśmiechem traktuję każde ich próby narzucenia nam ich zdania. Bo wiesz... tyle lat i oni jeszcze nie odpuścili. Z drugiej strony ja też nie potrafię [emoji12] genetycznie jestem zaprogramowana tak chyba [emoji23]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Ciężko odpuścić kiedy ktoś, tak jak piszesz, wprowadza zmiany bez uzgodnienia
Czasem te tesciowe są niereformowalne ale trzeba sobie z nimi jakos radzic ;)
 
Przekonalam meza, zeby zrezygnowal z imienia Mateusz :D i teraz zaproponowal Tymon/Tymoteusz :D mi sie podoba Tymuś [emoji7] a co wy sadzicie?


Ja mam Tymona w domu i nie zamieniłabym tego imienia na żadne inne. Też był bunt w rodzinie i oburzenie, że co to za imię, itd. Ale to w końcu decyzja Was - rodziców.

[quote uid=171388 name="dona1710" post=14918011]A ja sobie wymyśliłam, że skoro w domu Natalia i Nadia to trzecia dziewczyna też na N musi być ale niestety pomysłów brak. Macie jakieś propozycje imion dla dziewczynki zaczynających się na literę N ?[/QUOTE]<br />U nas Nina i zakochana w tym imieniu byłam od czasów podstawówki [emoji4] także z czystym sercem polecam [emoji106]<br /><br />

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A i u nas była wojna na temat imion dla chłopca. Dla dziewczynki byłoby od razu. Wybór między Mia, a Hannah. Mieszkamy w Niemczech to można trochę poszaleć [emoji6] a dla chłopca był duży problem. Po Tymonie nic sensownego nie mogliśmy znaleźć. Były typy Lukas, Igor, Leo, Alex i Lian/Liam. I moje chłopaki wybrały sobie Liana/Liama. Mi się to imię również bardzo podoba, ale jakoś nie mogłam znaleźć normalnego zdrobnienia i się Panom postawiłam. Ja chciałam bardzo Igora, mój Sz.wogóle. Także stanęło obecnie na Leo, ale wojna dalej trwa czy Leo czy Leon [emoji23] także spokojnie nie ma [emoji6]
 
Ostatnia edycja:
reklama
My też w końcu podjęliśmy decyzję. Ja chciałam Zosię, ale mój mąż nie był do końca przekonany. Ostatecznie będzie Zoja
 
Do góry