reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona

reklama
Gosia a niom powazna, dlatego mamy z mezem maly problem ;D .. dla chlopczyka od zawsze Dawid albo Damian, nie wiemy jak dla dziewczynki ja jestem za Emma badz Dagmara ... ale męzus sie waha ;D
 
U nas toczy sie walka - a jak córcia sie dołancza to już wojna w której narazie nie biore udziału
w finale jest:
dla dziewczynki - Hania, Klara, Milenka,
dla chłopca - Damian, Wojtuś, Kacperek
 
u mnie podobnie jak u was ile członków rodziny tyle propozycji...:)
Ja już mam swoje typy i tego się bedę trzymać :)
Dla chłopca Wiktor lub Kacper a dla dziewczynki Zosia, Oliwka,Emilka lub Gabrysia
 
Wybor imiona to okazja do spiecia, jednak ze mamusia ciezarna wiec tatko luzuje.
U nas to wyglada tak, ze holederskie imiona nam sie nie podobaja a mojemu do tego polskie, wiec sila rzeczy musi byc jakis kompromis. Tatko chce dla syna :Benjamin, a dla corki: Jasmine, mnie sie one podobaja jednak dla corki sie upieram na Amelia.....bo ja zawsze chcialam i bede miec Amelke, powiedzialam ze jak bedzie dziewczynka to jak bede parla to mu wtedy dam ultimatum albo Amelka albo nie pre dalej ::)
 
Jesli bezie dziewczynka - Matylda (miala miec tak na imie moja pierwsza corka,ale pewnym osobom sie to imie nie podobalo -nie bede moiwc glosno - i zostala Zuzia Matylda na 2,maz teraz troszke ma kwasna minke,slyszac Zuzia u co 2 dziewczynki;za to MATYLDA- powiedzial sam od razu)
chlopiec - Wojtek..po tacie


takie mamy plany :)
 
U mnie z Tą Zuzią, to nie dlatego, że teraz to modne imię!!!! Już w podstawówce miałam koleżankę o tym imieniu i powiedziałam, że jak tylko będę miała córeczkę to będzie Zuzia!!!!! Mnie też denerwuje, że teraz gdzie się człowiek nioeobejrzy słyszy imię Zuzia!!!!! Ale moja siostra 3 lata temu też miała taki problem, bo jak dała córci na imię Julia to później większość dzieci na podwórku też miało tak na imię!!!! Na to chyba nie ma reguły!!!! :laugh:
 
Witam :)
My też już wybraliśmy imiona, dla dziewczynki- Marysia :) a jeżeli na świat przyjdzie chłopiec, to będzie Igor :)
miłego dnia

 
reklama
A u nas bedzie Jasiek Maciek albo Oliwier a dla dziewczynki Julka Hania albo Zuzia (wiem ze to moze i oklepane ale mnie sie podobaja ;D)Ja glownie kieruje sie tym ze znam osoby o tych imieniach i wiem ze sa wspaniale ! :laugh: ale tez wiem jakimi byly rozbujnikami za mlodu :laugh: az strach sie bac :laugh:
 
Do góry