reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imionka dla maluszków

reklama
Wow Alexandra te zbardzo popularne. Hmmmmmmmmm juz teraz sama nie wiem ale chyba nie zmienie, juz sie zabardzo przyzwyczajylam.
 
witam wszystkim, my tez już wiemy że to chłopiec i prawdopodobnie będzie Mikołaj
do klementynka: olgiert to super imie niestety mojej drugiej połowie sie nie podoba, ale świetny wybór
do malgosia76: Iwo tez super, przynajmniej będą wyjątkowe dzieciaczki dzieki tm imionom
 
Ja tyle czasu już wiem i wam nie powiesziałam , że mój synek będzie miał na imię Wituś , tak ustalilśmy i tak już chyba zostanie.
 
małgosia76: nawet sie nie musisz zastanawiąc IWO jest super tylko trzeba tez myśleć na zapas, dzieci są naprawde okropne ja mam na imię Maja i jeszcze w liceum mi dokuczali ale teraz uwielbiam to imie jest wyjątkowe chociaż teraz jest coraz wiecej dziwczynek z tym imieniem
Frezja: Nicola superowo jak bym miała dziewczynke tez tak chciałam
basiaogr: też chcielismy kacperka no ale chyba ten Mikołaj mam nadzieję ze nie będzie nas później mały przeklinał
Ewcia1981: błagam tylko nie Julia przeciez na 20 dziewcznek w klasie 19 to będą julki, jest ich normalnie masa
 
MAJAD wiem ze Julia takie oklepane ale wsyztsko sie zmienia i za nie dlugo moda bedzie na inne a ja imie JULKA juz miałam wybrane prawie rok przed ciaza:-)))
 
Ewcia skoro Ci się podob Julka to tak daj i nie ptrz że imię jest teraz populrne..ja też z 2 lata temu wymyśliłąm sobie że jak będę miała córkę to będzie Wiktoria i przez ten czas mojego męża siostra urodziłą córeczkę i dałą jej Wiktroria ale ja nie będę na to zwracać uwgi.
Julka wydaje mi sie bardzo sympatycznym imieniem.. :)
 
Ja wlasnie mialam dylemat czy WIKTORIA czy JULIA - ale zostalo JULIA i tak juz bedzie. Lucky nie przejmuje sie niczym , bardzo mi sie podoba i nic juz tego nie zmieni no chyba ze okaze sie ze siusiaczka bedzie miał - to wtedy FILIP zostanie :D
 
Witam,
Iwo i Julia to rzeczywiście piękne imiona...
Z imionami często tak jest, że już dużo wcześniej przed ciążą wybieramy imionka dla naszych dzieci. Ja pierwsze wybrałam jeszcze w podstawówce :laugh: Od tamtego czasu gust się pozmieniał i ostatecznie w drodze negocjacji ;) zdecydowaliśmy, że jak będzie dziewczynka to będzie mała Isia (Irenka) a chłopiec to Olo (Aleksander).
Co prawda mój mąż bardzo chciał, aby dzidzia miała jego imię, ale w mojej rodzinie już raz tak było i jak ciotka wołała Huberta to nie przychodził żaden (ani wujek ani kuzyn) bo myśleli, że to chodzi o tego drugiego. (nie mówiąc o otwieraniu cudzej poczty) A "Junior" - przynajmniej dla mnie nie brzmi fajnie... Tak więc jak będzie chłopak to bęzie Olo.
 
reklama
My dla dziewczynki dalej mamy Nikola, dla chłopca się zmieniło na Igor ale chyba się nie przyda. Dziś siedząc na ławce obok piaskownicy usłyszałam imię Samuel i chyba co raz bardziej mi się podoba ;)
 
Do góry