reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro - 10 dzień po transferze

Kasia19881988

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Grudzień 2020
Postów
268
Cześć
Jestem tutaj nowa...
Nie wiem jak zacząć ...
Jestem 9-ty dzień po transferze jest to moja pierwsza próba in vitro ...
przez pierwsze dni miałam strasznie obolałe piersi a od jakiś 2 dni sflaczały i już nie bolą , ale za to głowa boli mnie non stop . W środę mam zrobić test ciążowy i iść na BETĘ ...
Proszę powiedzcie jak to było u was .
 
reklama
A jeszcze mam pytanie odnośnie progrestetonu który sobie aplikuje ... przez pierwsze dni przy aplikacji nie mogłam włożyć tej tabletki było tak ciasno , a teraz tylko chlup wpada jak w jakąś kosmiczna przestrzeń ,dlaczego tak się dzieje ? Czym to może być spowodowane ?
jak to było u was ?
Zaznaczam ze biorę 3 tabletki na dobę .
 
Cześć
Jestem tutaj nowa...
Nie wiem jak zacząć ...
Jestem 9-ty dzień po transferze jest to moja pierwsza próba in vitro ...
przez pierwsze dni miałam strasznie obolałe piersi a od jakiś 2 dni sflaczały i już nie bolą , ale za to głowa boli mnie non stop . W środę mam zrobić test ciążowy i iść na BETĘ ...
Proszę powiedzcie jak to było u was .
He
 
Cześć, ja jestem też po in vitro, u mnie wzdęty brzuch, piersi też bolały ale to przez hormony które brałam z czasem wszystko się normuje, głowa bolała mnie ale to najprawdopodobniej po esteofemie tak wyczytałam z ulotki, jeśli chodzi o progesteron to u mnie raczej sucho bylo
 
Ja miałam wzdęty brzuch po transferze, a poza tym zero objawów z początku. Wiedziałam, że się udało ze względu na brak takiego typowego bólu brzucha jak przed okresem.

Udało się po drugim transferze. Córka ma obecnie 5 miesięcy.
 
reklama
Do góry