reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Infacol

Katarzyna32

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Maj 2020
Postów
34
Dziewczyny mam pytanie, maluszek ma 4vtygodnie. Bardzo często był kapryśny i płaczliwy, podczas puszczania bąków bardzo często płakał. Od dzisiaj zaczęłam podawać mu infacol i od razu zauważyłam poprawę. Moje pytanie jest takie czy ten lek nie za bardzo go uspokaja tak jak np uspokojajace specyfiki? Jest to moje pierwsze dzieciątko, nie mam doświadczenia ani pomocy ze strony rodziny. Nie było dzisiaj też kupy, zazwyczaj była raz zawsze dziennie lub max 2. Czy infacol nie zaszkodzi mu i czy muszę podawać non stop regularnie przed podaniem mleka? Gdyż karmie go mm i czy muszę zrobić przerwę jakoś od stosowania tego preparatu. Proszę pomóżcie i napiszcie co wiecie. Pozdrawiam serdecznie.
 
reklama
Rozwiązanie
Nie - ten lek nie uspokaja. To to samo co espumisan :) Symetykon w nim zawarty zmniejsza napięcie powierzchniowe pęcherzyków gazu i ułatwia ich pękanie.
Nie - ten lek nie uspokaja. To to samo co espumisan :) Symetykon w nim zawarty zmniejsza napięcie powierzchniowe pęcherzyków gazu i ułatwia ich pękanie.
 
Rozwiązanie
Do góry