reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Infekcja u dziewczynki

Mamaona

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Maj 2018
Postów
1 299
Cześć.
Obawiam się, że moja córka ma infekcje intymną- ma 3lata. Jutro zapisze się do lekarza ale mam pytanie- czy teleporada wystarczy? Pediatra i tak przecież nie pobiera żadnych wymazów- czy wystarczy, że opiszę przez telefon co się dzieje?
Dzięki
 
reklama
Cześć.
Obawiam się, że moja córka ma infekcje intymną- ma 3lata. Jutro zapisze się do lekarza ale mam pytanie- czy teleporada wystarczy? Pediatra i tak przecież nie pobiera żadnych wymazów- czy wystarczy, że opiszę przez telefon co się dzieje?
Dzięki
To zależy od lekarza, czy będzie chciał Was widzieć, ale generalnie pediatra czy też lekarz rodzinny zwykle zapisuje maść na podstawie wywiadu. Dobrze jest też zrobić badani ogólne moczu, zeby wykluczyć zapalenie układu moczowego. Może udałoby Ci się jutro rano pobrać mocz i zawieźć do badania płatnego? Wtedy miałabyś pewnie wynik już przed teleporada.
 
Do góry