reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Infekcja.

Hej. Juz jestem po wizycie. Biocenoza przedtem wyszla dobra, ale powiedzzialam mu ze mnie swedzialo I pieklo. Sprawdzil powiedzial, ze jest wzmozona wydzielina I zolta, ale nie smierdzi I zapisal mi gynalgin. Powiedzial, ze to dobry lek I warto do niego wrocic I po tym mi zrobi badania biocenoze znowu. Powiedzialam mu o bolu przy zalatwianiu sie, a on ze mam zrobic morfologie, mocz, przeciwciala krwinkowe, toxoplazmoze jeszcze raz I cos tam jeszcze. Sprawdzil dzidzi I potwierdzil plec bedzie chlopiec I wazy juz 400g! I mowil, zebym jie panikowala I za 2 tyg mam do niego znowu sie wstawic to zrobi polowkowe itp. :)

No i super , mówiłam Ci ze będzie dobrze :) kawał chłopa u mnie na połówkowych było dopiero 400g.
 
reklama
reklama
Do góry