reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Infekcja.

Może masz infekcje pęcherza ? Łatwo pomylić. Poza tym papier bez zapachu i koloru. Biały niepachnący. A kłuje bo dziecko rośnie i Ci się naciąga wszystko. Zwłaszcza jak boli jak się ruszasz to na to wskazuje . Masz coś na pęcherz ? Żurawinę , zurawit , jakieś leki ?
Watpie, bo jak sikalam to nie pieklo nic dopiero zaczelo piec, gdy sie podtarlam no I to nie ma az tak nieprzyjemnego zapachu, ale bezwonne nie jest.. ma zapach nie jest to zapach ladny w dodatku nieraz mnie tam w srodku zaswedzi, a szczypie do tej pory ;/ na pecherz nic nie mam.. jedynie co mnie jeszcze niepokoi to takie uczucie ciezkosci w dole brzucha I ogolnie dziwne uczucie nie jest to bolesne ani nic,bale jest to dziwne I sie martwie, ze juz przeszlo do dziecka. :( ech.
 
reklama
Watpie, bo jak sikalam to nie pieklo nic dopiero zaczelo piec, gdy sie podtarlam no I to nie ma az tak nieprzyjemnego zapachu, ale bezwonne nie jest.. ma zapach nie jest to zapach ladny w dodatku nieraz mnie tam w srodku zaswedzi, a szczypie do tej pory ;/ na pecherz nic nie mam.. jedynie co mnie jeszcze niepokoi to takie uczucie ciezkosci w dole brzucha I ogolnie dziwne uczucie nie jest to bolesne ani nic,bale jest to dziwne I sie martwie, ze juz przeszlo do dziecka. :( ech.

Do jutra niedaleko , jeżeli nie jest bolesne a tylko dziwne to ok. Ja tak mam już od kilkunastu tygodni.
 
Do jutra niedaleko , jeżeli nie jest bolesne a tylko dziwne to ok. Ja tak mam już od kilkunastu tygodni.
No nie jest bolesne nie, tylko.wlasnie takie dziwne. Moze wiesz o co.mi chodzi. Tez tak nieraz mialam wczesniej, ale teraz sie martaie, ze to objaw, ze przeszlo na dziecko.. nie moze mi.to wyjsc z glowy, a wczesniej jak mialam infekcje to chodzilam z nia dluzej, bo chyba tydzien I bralam lactovaginal tylko.
 
No nie jest bolesne nie, tylko.wlasnie takie dziwne. Moze wiesz o co.mi chodzi. Tez tak nieraz mialam wczesniej, ale teraz sie martaie, ze to objaw, ze przeszlo na dziecko.. nie moze mi.to wyjsc z glowy, a wczesniej jak mialam infekcje to chodzilam z nia dluzej, bo chyba tydzien I bralam lactovaginal tylko.

Tym bardziej się nie przejmuj , będzie dobrze. Dziecko tez rośnie i stad coraz to inaczej się czujesz. Jak się np odwraca możesz czuć ucisk.
 
Tym bardziej się nie przejmuj , będzie dobrze. Dziecko tez rośnie i stad coraz to inaczej się czujesz. Jak się np odwraca możesz czuć ucisk.
Bo czuje ni to ucisk ni to ciagniecie, a z drugiej strony jest to po prostu dziwne uczucie przy chodzeniu, czasami to okreslalam jako uczucie ciezkosci I nie wiem. Myslisz, ze jak infekcja nie jest leczona przez 4 dni to moze dojsc do porodu przedwczesnego? Albo moze zakazic dziecko? Wgl po jakim czasie nieleczona infekcja moze zagrozic tak bardzo mocno dziecku?
 
Bo czuje ni to ucisk ni to ciagniecie, a z drugiej strony jest to po prostu dziwne uczucie przy chodzeniu, czasami to okreslalam jako uczucie ciezkosci I nie wiem. Myslisz, ze jak infekcja nie jest leczona przez 4 dni to moze dojsc do porodu przedwczesnego? Albo moze zakazic dziecko? Wgl po jakim czasie nieleczona infekcja moze zagrozic tak bardzo mocno dziecku?

Tego nie wiem bo każda infekcja jest inna , ale myśle ze jeżeli to grzybicze to mniej groźne. Jutro się wszystko dowiesz u lekarza . Masz na rano czy popołudniu ?
 
Tego nie wiem bo każda infekcja jest inna , ale myśle ze jeżeli to grzybicze to mniej groźne. Jutro się wszystko dowiesz u lekarza . Masz na rano czy popołudniu ?
No wlasnie obawiam sie, ze to moze nie byc grzybicze tylko inne.. bo grzybicze jezt bardziej biale, a u mnie to co raz wylecialo to bylo bardziej zolte I zelowate. Na 11:40
 
reklama
Hej. Juz jestem po wizycie. Biocenoza przedtem wyszla dobra, ale powiedzzialam mu ze mnie swedzialo I pieklo. Sprawdzil powiedzial, ze jest wzmozona wydzielina I zolta, ale nie smierdzi I zapisal mi gynalgin. Powiedzial, ze to dobry lek I warto do niego wrocic I po tym mi zrobi badania biocenoze znowu. Powiedzialam mu o bolu przy zalatwianiu sie, a on ze mam zrobic morfologie, mocz, przeciwciala krwinkowe, toxoplazmoze jeszcze raz I cos tam jeszcze. Sprawdzil dzidzi I potwierdzil plec bedzie chlopiec I wazy juz 400g! I mowil, zebym jie panikowala I za 2 tyg mam do niego znowu sie wstawic to zrobi polowkowe itp. :)
 
Do góry