reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Infekcja.

Mi tez gynalgin srednio podeszedl a po Gyno femidazolu to wogole masakra. Koncowo leczyłam się tylko nystatyna. Myśle ze skoro lekarz kazał za dwa dni to wie co robi. Może wypisze kontynuacje , może zleci znów wymaz , lub każe już tylko probiotyczne jakieś. Jeżeli bóle brzucha Ci przeszły wtedy po szpitalu to myśle ze jest ok . Jeżeli by Cię bolał to jest to podstawa nawet do wizyty na izbie przyjęć
Gyno femidazolu nie stosowalam nigdy. On zawsze mi przypisuje leki I dopiero pozniej robi wymaz czy jest cos czy nie. Wiem wlasnie, brzuch nie boli jedynie co to.nieraz zakluje I to tez mnie martwi, ale to przyjdzie I odchodzi, a dziecko czuje ze sie rusza. Prosze przeczytaj co odpisalam olci.
 
reklama
Teraz mi sie przypomnialo, ze zrobilam wtope I sie mega martwie, bo bylam u innej ginekolog w tamtym tyg I ona wypisala mi recepte na metronidazol I powiedziala, ze jak wtkorzystam macmiror to mam brac ten metronidazol profilaktycznie, a przeciez to jest antybiotyk? No, a ze mialam jeszcze te globulki to nie wykupilam I dopiero przed chwila mi sie przypomnialo, ze mam ta recepte, jutro wracam juz do domu, a po jutrze ide wlasnie do.ginekologa I sie mega martwie, ze przez wlasna glupote I przez to, ze nie wykupilam cos sie stanie. ;//

Daj spokój wyluzuj. Jakby od paru dni przerwy miało się coś stać to lekarz kazał by Ci od razu przyjść. Więcej możesz nerwami zaszkodzić. Jakbyś miała szyjkę krótka miękka czy rozwarcie to wtedy było zmartwienie.
 
Gyno femidazolu nie stosowalam nigdy. On zawsze mi przypisuje leki I dopiero pozniej robi wymaz czy jest cos czy nie. Wiem wlasnie, brzuch nie boli jedynie co to.nieraz zakluje I to tez mnie martwi, ale to przyjdzie I odchodzi, a dziecko czuje ze sie rusza. Prosze przeczytaj co odpisalam olci.

Kłucie , pobolewanie , ciągniecie itd to standard. O ile nie jest mocny ból to ok. Jestem w trzeciej ciąży także wiesz ;) i ta z problemami ciagle wiec trochę w temacie jestem.
 
Daj spokój wyluzuj. Jakby od paru dni przerwy miało się coś stać to lekarz kazał by Ci od razu przyjść. Więcej możesz nerwami zaszkodzić. Jakbyś miała szyjkę krótka miękka czy rozwarcie to wtedy było zmartwienie.
No w sumie racja. Tylko slyszalam, ze moze przeniknac do dziecka przebic pecherz plodowy I moze byc przedwczesny porod. ;/ ale z drugiej strony to tylko 4 dni.
 
I wybacz wczesniej nie moglam odpisac. :c

Nic się nie dzieje. Myśle ze jeżeli infekcja już była leczona i tylko jest przerwa przed kontrola to będzie ok . Nieraz kobiety ze świeża infekcja czekają kilka dni na wizytę i nic się nie dzieje. Co innego gdybys bagatelizowała np miesiąc ten problem od wizyty do wizyty. Pozdrawiam i miłego spokojnego dnia
 
Nic się nie dzieje. Myśle ze jeżeli infekcja już była leczona i tylko jest przerwa przed kontrola to będzie ok . Nieraz kobiety ze świeża infekcja czekają kilka dni na wizytę i nic się nie dzieje. Co innego gdybys bagatelizowała np miesiąc ten problem od wizyty do wizyty. Pozdrawiam i miłego spokojnego dnia
No nie no tak to nie zawsze jak tylko poczuje, ze mnie piecze badz swedzi to pedze do ginekologa, bo ja panikara jestem. Nigdy tego nie bagatelizuje ani nic. Nie mialabym sumienia ani do tego glowy, zbyt mocno sie martwie o moje dziecko, ale wlasnie tak staram sobie tlumaczyc, ze jutro do ginekologa, a infekcja byla leczona juz.
 
Hej, ja długo się męczyłam z infekcją. Początkowo brałam nystatynę i do tego urosept 3x2 i to nic nie pomagało. Po 2 miesiącach gin przepisała mi gyno pevaryl i jednorazowo monural i wtedy coś ruszyło na lepsze. W międzyczasie zwykły płyn do higieny intymnej zamieniłam na "Soraya Lactissima ciąża i połóg" i od 2 miesiący jest wszystko w porządku.
 
reklama
Hej, ja długo się męczyłam z infekcją. Początkowo brałam nystatynę i do tego urosept 3x2 i to nic nie pomagało. Po 2 miesiącach gin przepisała mi gyno pevaryl i jednorazowo monural i wtedy coś ruszyło na lepsze. W międzyczasie zwykły płyn do higieny intymnej zamieniłam na "Soraya Lactissima ciąża i połóg" i od 2 miesiący jest wszystko w porządku.
No ja wlasnie do tego macmiror dostalam uromaste to to samo co monural I szczypanie przeszlo przy sikaniu, a teraz bralam ten macmiror I dupa nadal to samo. Denerwuje sie nadal, ze zaszkodzi, ale w sumie nie powinno,bo bralam ten macmiror I ogolna kuracja trwala 10dni.. a skonczyly mi sie tak, ze z poniedzialku ma wtorek mialam ostatnia I we wtorek bylam jeszcze zabezpieczona tym lekiem w dzien, a pozniej juz nie :( I siedze jak na szpilkach I czekam do jutra :(
 
Do góry