reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Inspiracje kulinarne

A ja sole w tej ciazy masakra!!! Chlopakom na oko robie obiad i sobie na talerzu sypie soli tak ze bialo jest! Wiem ze to zle ale co zrobic jak inaczej mi nie smakuje...
 
reklama
Nie ma to jak mąż pochwali nasze kulinarne poczynania! Przynajmniej ja to bardzo lubię. Mój zajada się krupnikiem i już drugi raz mówił jak bardzo mu smakuje [emoji6] ja to jak gotuje ostatnio to zawsze wielki gar wiec ostatnio prawie cały tydzień jedliśmy gołąbki a teraz ten krupnik, ale nam to nie przeszkadza, a przynajmniej nie trzeba codziennie stać przy garach...
 
Weszłam do rybnego ale taki tam zapach, że wyszłam zreszta wybór mega słaby. Natchnęło mnie za to domowe zapiekanki! Z chleba razowego, kiełbasy z piersi kurczaka, pieczarek, cukinii, sera i pomidora. Mniam! [emoji86][emoji12]
ImageUploadedByForum BabyBoom1452776496.736605.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1452776496.736605.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1452776496.736605.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 305
reklama
Do góry