reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Inspiracje kulinarne

Obejrzałam i zjadłam jajecznice ale aż tak wielkiego wrażenia na mnie to nie zrobiło. Gdyby tak na to patrzeć to nic byśmy nie jedli. Bo wszędzie leje sie krew przy zabijaniu itd choć wiem ze w parówkach jest największy syf...
 
reklama
Ja jakoś do parówek się nie mogę przemóc. Choć kiedyś lubiłam jak nie wiedziałam co tam jest. Ale ani dzieciom nie daję, ani sama nie jem :confused2:.
Te Twoje zapiekanki Malinowa wyglądają super smaczne i zdrowe :-) :).
Tylko muszę zerknąć w wolnej chwili co ta kiełba ma w składzie to może dziewczynkom zrobię :-) :)
 
MalinowaMarta to chyba nie ten filmik :p ja ogladalam jak calego swiniaka wrzucaja do maszyny a z drugiej strony wychodzi zmielone mieso.... fuuuu dluuugo po tym fimli nie jsdlam tez wedlin, kielbas itp....

Hope moj syn tez nie wie co to parowki...
 
Dzis Madziolina narobiła mi smaka na krewetki! No wiec muszę zrobić wykorzystam mój sprawdzony, ulubiony sposób na nie beda wyglądały tak:
ImageUploadedByForum BabyBoom1452857985.217880.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1452857985.217880.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1452857985.217880.jpg
    78,1 KB · Wyświetleń: 188
Hahaha! Już daję Wam przepis! krewetki (ja kupuję mrożone w biedronce te takie większe) smażę na oliwie i dodaję czosnek rozdrobniony, solę je i pieprzę (jeśli ktoś ma ochotę to można też dodać ostrej papryki), następnie na małej ilości tłuszczu delikatnie podsmażam okrojona w cienkie plastry cukinię i też należy lekko osolić, do tego osobno przygotowuje makaron ryżowy (taki który tylko zalewa się wrzątkiem), i gdy on zmięknie wszystko mieszam na patelni i doprawiam trochę sosem sojowym i gotowe! [emoji12]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry