reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Inspiracje kulinarne

No...cos dla mnie! Nie potrafie gotować..... :-( To znaczy cos tam umiem, ale brakuje mi pomysłów na zdrowe obiady, z warzywami. Nie lubię gotować, bo średnio mi to wychodzi :-(
 
reklama
Jasne, że nie! Warzywa są zdrowe, sól w umiarkowanej ilości też Ci nie zaszkodzi! Ja to mam mniej zdrowe smaki właśnie zastanawiam się zagrzać sobie parówki [emoji86][emoji12]
 
To ja pochwale się swoim obiadkiem, coś pomiędzy leczo a takim meksykańskim sosem :)
 

Załączniki

  • 1452796738627.jpg
    1452796738627.jpg
    52,2 KB · Wyświetleń: 64
Czasami mnie nachodzi na parowki ale automatycznie przypomina mi sie filmik jak produkuja parowki i od razu mi sie odechciewa... (filmiku obejzalam z 5sekund)
 
Kitty to danie nazywa się chili con carne a przynajmniej podobnie wyglada [emoji12] bardzo je lubię dodaje do niego kumin, który daje taki specyficzny smak. No i czasem daje tez kukurydze.
 
reklama
Do góry