reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja testu owulacyjnego

domgro

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Sierpień 2020
Postów
15
Witam wszystkich, potrzebuję porady w interpretacji. Staram się z mężem o pierwsze dziecko, staramy się podejść do wszystkiego na luzie, natomiast chciałabym jak najdokładniej określić termin owulacji. Używam od zawsze testów kasetowych. Według obliczeń planowana owulacja za dwa dni, na teście jak poniżej jednak widać bladą kreskę. Obok test nieużyty dla porównania. Czy wzrost LH da wyraźniejszy wynik? Czy może to już ten moment ?
 

Załączniki

  • 9C584B03-94FD-45AB-A775-7B8CBD1CBD5E.jpeg
    9C584B03-94FD-45AB-A775-7B8CBD1CBD5E.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 268
reklama
Rozwiązanie
G
Przede wszystkim trzeba przeczytać instrukcję. Jeżeli jest w niej adnotacja, że kreski muszą być tego samego koloru no to do owulacji jeszcze trochę. Może być też tak, że obojętnie jaki kolor mają kreski i test jest pozytywny. Tak chyba miała @Nulini. Wszystko zależy od firmy.
To ja chyba tez takie miałam, bo nigdy kreska nie była ciemniejsza, szybko zaszłam w ciążę.
Przede wszystkim trzeba przeczytać instrukcję. Jeżeli jest w niej adnotacja, że kreski muszą być tego samego koloru no to do owulacji jeszcze trochę. Może być też tak, że obojętnie jaki kolor mają kreski i test jest pozytywny. Tak chyba miała @Nulini. Wszystko zależy od firmy.
 
Przede wszystkim trzeba przeczytać instrukcję. Jeżeli jest w niej adnotacja, że kreski muszą być tego samego koloru no to do owulacji jeszcze trochę. Może być też tak, że obojętnie jaki kolor mają kreski i test jest pozytywny. Tak chyba miała @Nulini. Wszystko zależy od firmy.
To ja chyba tez takie miałam, bo nigdy kreska nie była ciemniejsza, szybko zaszłam w ciążę.
 
Rozwiązanie
Do góry