reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja wyników beta HCG

Justyś211

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Styczeń 2018
Postów
43
Cześć! Dziewczyny proszę Was o pomoc. Tydzień temu robiłam test i był pozytywny do tego beta na poziomie 16. Dziś miałaby być miesiączka wiec zrobiłam dwa testy i oba wyszły pozytywne do tego betę ale w innym laboratorium bo nie miałam innej możliwość. Poniżej wyniki i w sumie nic z nich nie wiem...
IMG_0337.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMG_0337.jpg
    IMG_0337.jpg
    752,4 KB · Wyświetleń: 64 335
reklama
Jesteś w ciąży 3/4 tydzień..co tu dużo mówić?
Beta powyżej 5 to ciąża;-)
Masz wykres obok .
Zrób za 48 albo 72 h żeby sprawdzić czy dobrze przyrasta musi cały czas dużo rosnąć, nie może mieć małych przyrostów albo spadać ;)
Do lekarza jeszcze nie idź bo nic nie zobaczysz:-)
Pecherzyk widac dopiero przy becie 1.000 a zarodek 10.000.
Tak za dwa tyg idź najlepiej .
 
W każdym laboratorium mają trochę inne normy i przedziały. Tu akurat jest tak. Najważniejsze jest czy beta prawidłowo wzrasta. Zrób sobie to samo badanie, w tym samym laboratorium w piątek i sprawdzisz, czy beta wzrosła procentowo więcej niż 60%. Jest mnóstwo kalkulatorów bety w necie, można sobie bez problemu przeliczyć.
I gratuluję ciąży.:)
 
Dziękuje dziewczyn za pomoc! Wystraszyłam się bo ni jak nie umiałam przypisać tego wyniku 146.56 do tych przedziałów w legendzie na badaniu bo one są strasznie wysoki. Teraz jestem trochę spokojniejsza [emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
witajcie! Moja beta wyglada tak. Co oznacza? Totalnie nie mogę jej odczytać, nie rozumiem.
 

Załączniki

  • IMG_1242.PNG
    IMG_1242.PNG
    112,6 KB · Wyświetleń: 27 740
reklama
Tam obok wyniku masz normy - każde laboratorium ma swoje, więc u Ciebie 1-2 lub 2-3 tc. Lekarz mógł jeszcze nic nie widzieć. Widziałam, że znalazłaś już wątek, gdzie piszemy o normach bhcg. Nie stresuj się na razie, niestety musisz poczekać. Na jutrzejszej wizycie być może zobaczysz pęcherzyk, ale dużo też zależy od jakości usg.
 
Do góry