reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja wyników nasienia

Madzia Lena12345678

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Sierpień 2019
Postów
48
Witam . Jak interpretować taki wynik? Czy taki wynik może być przyczyną poronienia ??
 

Załączniki

  • IMG_20240115_110815.jpg
    IMG_20240115_110815.jpg
    311 KB · Wyświetleń: 294
reklama
To jest bardzo dobry wynik. Wielu może pozazdrościć. Moim zdaniem nie w tym tkwi problem.

PS. Wynik nigdy nie jest przyczyną poronienia. Zarówno przy bardzo kiepskich wynikach można trafić na superplemnika, jak i przy super wynikach można trafić na uszkodzonego plemnika...
 
Wyniki bardzo dobre, ale są z grudnia 2019. Po ponad 4 latach to jednak należałoby je powtórzyć
Jestem teraz z innym partnerem . Z tamtym z 2019 poroniłam ciążę dwa razy . Od tamtej pory nie byłam w ciąży . Łudziłam się że może przyczyna leżała po jego stronie ale jak widać jednak po mojej . I mam obawy że kolejna ciąża zakończy się kolejnym poronieniem 😪
 
reklama
Do góry