reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

intymna rozmowa

Moim marzeniem jest żeby moje dziecko na dobre przeniosło się spać do swojego łóżka w swoim pokoju. Może być czy już za intymnie poleciałam? 😂
Wow!
Mamy takie same marzenia jak widzę ...🤣
Intymnie...co zrobimy z powierzchnią wolna łóżka po przenosinach???
Ja się tam rozciągnę, bo 2.5 roku śpię na 15 cm.....
 
reklama
Wow!
Mamy takie same marzenia jak widzę ...🤣
Intymnie...co zrobimy z powierzchnią wolna łóżka po przenosinach???
Ja się tam rozciągnę, bo 2.5 roku śpię na 15 cm.....
Jak ja wam zazdroszczę, że wasze maluchy, jeszcze od was nie uciekają. 🥰 Mój na ok 2,5 roku dostał łóżeczko w autka i sam zabrał swoją poduszkę i się przeniósł do niego. 😭 Zostawił mnie. Porzucił. A był taki cieplutki, mięciutki i pachnący. ☺️ Starszaczkę jak przytulam (18 lat) to mówi: kota se kup. 😂
 
Ja 4 lata na jednej połówce łóżka z moim dzieckiem. Ile to już razy budziłam się z jego stopą na twarzy
My śpimy na łóżku 160 cm w 4 🤦‍♀️ już nawet przestałam marzyć o odzyskaniu łóżka, ale zaczęłam o większym.
Starszaczkę jak przytulam (18 lat) to mówi: kota se kup. 😂
Ja przed dziećmi miałam 2 koty i jakoś mi mało przytulania było. Dopiero z 2 maluchów i 2 kotów jest OK 😁
 
Ja jeszcze mam Bułka, który nad ranem przyłazi mi do łóżka. Ale jak próbuje go przytulić to mówi stanowcze „mama, przestan”.
Jeszcze nawet trzech latek nie ma….😭
Corka aspołeczna, przytulanie jej nie pociąga.
Ale zdarzają się momenty ze oboje przyłaza do łóżka, mam King size 200x220cm, a ja i tak wiszę na krawędzi albo śpię obok na podłodze.
 
reklama
Do góry