reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymnie po ciąży

Hej Dziewczynki współczuję Wam bólów i strachu przed zbliżeniem.
Ja po porodzie Sn po tygodniu bylam sprawna. Zagladalam sobie na dól szwy sie rozpuscily juz cale do tego nic kompletnie nie widać .Wiec gratki dla Pani ktora mnie szyla. Ja juz bym chciala i caly czas o tym mysle ,ale poczekam az wroce od gina i mi powie ,ze juz mozna szalec.
Efcia i Dobranocka ja tez tak mam ,ze juz bym chciala byc znowu w ciazy hmmmm .....
Pozdrawiam
 
reklama
A u mnie drugie podejście do d... za przeproszeniem. Mimo, że nie karmię i jestem po cc, to strasznie mnie piecze, zero orgazmu, ja już straciłam nadzieję na to, że będzie normalnie.
Jeszcze dzisiaj mnie piecze wejście do pochwy jak sikam i na dodatek mam wrażenie, że wydzielina teraz jest żółta i ma nieprzyjemny zapach. Ech dobrze, że we wtorek do kontroli idę.
Na dodatek wczoraj jak leżałam na wznak to troszkę mocniej zaczęłam uciskać szramę i wyczułam pod skórą u jednego końca szramy gulę. Mama nadzieję, że to nie jest przepuklina albo jakiś krwiak na macicy...
 
Tak czytam i sie zastanawiam jak to teraz będzie :confused: oby nie tak jak ostatnio licze że wtedy bylam szyta wewnątrz to gorzej teraz na zewnątrz ale bardzo na to nie licze i też czekam na wizyte.
co do okresu to uwazajcie bo mozna sie mocno przejechać na tym karmieniu i braku okresu .Przy pierwszym karmilam na pelny etat bez dokarmiania do 7 miesiąca a okres dostalam natychmiast 2 tygodnie po połogu (8 tyg. po porodzie) i potem regularnie jak w zegarku mimo karmienia ,a gin. na wizycie na 6 tygodni mi powiedziala że nie mam sie co obawiać :sorry2: dobrze że ja nie posłuchałam. A z drugim po cesarce to podobno po roku mozna sie starać Okolo dwóch rodzic
 
A u mnie drugie podejście do d... za przeproszeniem. Mimo, że nie karmię i jestem po cc, to strasznie mnie piecze, zero orgazmu, ja już straciłam nadzieję na to, że będzie normalnie.
Jeszcze dzisiaj mnie piecze wejście do pochwy jak sikam i na dodatek mam wrażenie, że wydzielina teraz jest żółta i ma nieprzyjemny zapach. Ech dobrze, że we wtorek do kontroli idę.
Na dodatek wczoraj jak leżałam na wznak to troszkę mocniej zaczęłam uciskać szramę i wyczułam pod skórą u jednego końca szramy gulę. Mama nadzieję, że to nie jest przepuklina albo jakiś krwiak na macicy...
a nie za szybko wrociliscie do wspolzycia?moze dlatego takie objawy. ja po pierwszej ciazy po 5 tyg wspolzylam i jak poszlam na kontrole to moj gin powiedzial ze moj maz chyba juz bardzo chcial bo jestem pobita w srodku:p pobil mi szyjke macicy:p i ze mamy to robic delikatniej!masakra:)
 
Madlein a sprobuj uzyć żelu nawilżającego - mi bardzo pomógł po pierwszej ciąży i teraz tez na pewno bede uzywała. Ja zaszlam w ciaze, i urodziłam zdrowe dziecko 6 mscy po cc. Mi lekarz mówił że jak się zagoi to nie przeszkadza choc ksiazki mówią że od porodu do poczęcia powinno minąć 1,5 roku.
 
reklama
No a ja dzisiaj dostałam miesiączkę!! Jestem w totalnym szoku, karmię wyłącznie piersią, chociaż mała przesypia mi noc więc w nocy mam przerwę 9 godzinną i dzisiaj się budzę a tu żywa krew a od wczoraj zaczęłam chodzić bez wkładki. Nie za szybko na tą moją miesiączkę?!
 
Do góry