reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymnie po ciąży

reklama
Ja @ dostalam w okolicach 8 m-ca po porodzie, karmilam regularnie do 6m-ca, a w 6 m-cu zaczelam karmienia wycofywac i szybko skonczylam karmic, bo mala zlapala katar i cyc sie przestal podobac, a jakis m-c pozniej dostalam @. A stale pokarmy zaczelam powoli wprowadzac jakos w okolicach 3,5 -4 m-ca
 
Ja jakoś nadal nie mogę patrzeć na mój brzuszek po porodzie, taki flaczek nadal..eh i te rozstępy na nim widoczne- to jakoś powoduje że niby mam ochotę na zbliżenie z mężem ale z drugiej właśnie strony czuję się nieatrakcyjna. Nic już ze mnie nie cieknie, tylko mam dużą ilość białawego śluzu- też tak macie dziewczyny? Do tego mam obawę przed kolejną ciążą. Chce się najpierw dobrze zabezpieczyć a potem próbować. A w ogóle nie wiem jak u Was ale mną też trochę kieruje strach,że już po ciąży nie będzie takich doznań jak wcześniej.. nie wiem skąd mi się to wzięło. Niby mówi się że to kolejny pierwszy raz...
 
reklama
Do góry