reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymny kącik - czyli naszę rozmowy o łóżkowych sprawach :)

Elama polecam symonette bralam podczas karmienia piersia z lusia i polecam bardzo dobrze sie po nich czułam bo to tabletki 1skladnikowe! :*

Kasienka ja tez narazie gumki a pozniej spiralka ale ide do poradni ginekologicznej dopiero 23 kwietnian bo tam dostane skierowanie do szpitala gdzie zaloza mi za darmo tylko poniose koszt spirali w aptece 170 zl wiec oplaca sie czekac .
 
reklama
Ja dziś dostałam receptę na tabletki Azalia, będę brała razem z tymi na tarczyce to powinnam pamiętać ;-)
 
BLUELOVI a bedziesz ufala takiej spirali miedzianej? Jedna ginka mowila, ze widziala duzo ciaz z ta spirala. Polecala Mirene, bo z nia spotkala sie z jedna ciaza ;)
 
my tylko z meżem gumki i dodatkowo kalendarzyk prowadze, inne metody mnie jakos nie przekonuja...szczegolnie odkad kuzynka zachorowala po hormonach- odrzuca mnie od tej metody:-(
 
Cerazette mi gin zapisał, ale nie wiem.... Po tabletkach libido spada, waga rośnie i puchnę.... Muszę to przemyśleć... Chciałam Mirenę, ale nie jestem jej pewna co do skuteczności. Czy któraś może wie czy jeśli źle reagowałam na tabsy to zastrzyki będą lepsze?
 
Moj szwagier mial udar mozgu w wieku 27 lat. Byli pozniej u neurologa i siostra tak pyta, ze taki mlody i juz udar.
Na to lekarka pokazala stos kart mlodych dziewczyn po 20tce po udarach wlasnie po tabletkach antykoncepcyjnych. Mowila ze ginekolodzy nie robia zadnych badan, wypisuja jak cukierki a pozniej tak to sie konczy :(
 
reklama
Witajcie jestem tu nowa :)
Mam takie pytanie jestem 11 tyg po porodzie ochoty na sex całkowity brak no ale lituje sie nad lubym od czasu do czasu i tu pojawia sie moje pytanie : sam stosunek mnie nie boli jednak niedługo po odczuwam silny ból w srodku i takie nawet jakby obkurczanie sie bolesne :/ któras może tak miała ?
 
Do góry