reklama

Intymny kącik - czyli naszę rozmowy o łóżkowych sprawach :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2014' rozpoczęty przez Salli, 29 Lipiec 2013.

1. Salli

Salli Fanka BB :)

Jak sobie pomyślę o tym Tobiaszu to aż żałuję, że jak jeszcze nie znałam M to go nie zgwałciłam :D
    ech....

2. inomama

inomama Fanka BB :)

widzę Salli, że humorek się polepszył:)

3. reklama
  4. bluelovi

bluelovi Fanka BB :)

no sali libido wysokie czy co ;)?? hehhe

5. Salli

Ano humorek ciut lepszy, ale kula strachu w brzuchu siedzi... ech.

A libido? Cholera, ja z nim zawsze miałam problemy :D Mogłabym nim obdzielić wiele kobiet. To chyba się nazywa nimfomania :D

6. Blanka87

Blanka87 Fanka BB :)

Kornelka - świetne imię tez swego czasu sie zastanawialam ze jakby byla panna to bym mogla tak nazwać

Sali ale Ty pocieszna babka jesteś :) HE he a jak bys tak tym libido i ze mną sie podzieliła to moj maz bylby ci dozgonnie wdzieczny:sorry:

7. kaha171

kaha171 Fanka BB :)

hehe Ja też poproszę trochę libido :p:p

8. Fifka

Fifka ♥ Chłopcowa Mama ♥

Sali podeślij mi nieco libido bo ja normalnie zimna jak nie wiem jestem w tej ciąży... :-(

9. Salli

Dziewczyny, a weźcie sobie tego libido ile chcecie. Ja się z nim użeram od tylu lat to z chęcią zdejmę ten ciężar z lędźwi i poratuję koleżanki ;)

A tak swoją drogą, dziewczyny, a próbowałyście "dopalaczy" w stylu filmy, opowiadania itd? Ja jak nie mogłam sobie poradzić (tyle że z nadmiarem), a pod ręką nie było żadnego chłopa do gwałcenia, to rózne pomysły i potrzeby przelewałam na papier. Może w drugą stronę też zadziała? Pobudzi wyobraźnię i "zwilży" niektóre miejsca :p

10. reklama
  11. vinga89

vinga89 mamusia syneczków

ehh widzę, że nie tylko moje libido jest równe zero. serio, mąż już traci cierpliwość bo nawet jak chcę się kochać to i tak nici, bo ostatnio boli mnie tam... pojęcia nie mam dlaczego :(

12. Fifka

Fifka ♥ Chłopcowa Mama ♥

Vinga mam dokładnie to samo... seks stał się po prostu nieprzyjemny i to nie jest tylko kwestia niechęci...mąż niby rozumie ale widzę że robi się sfrustrowany bo wie że możemy....

Sali ale to nie tylko o chęci chodzi... po prostu przez ciąże jakoś jet nie przyjemnie... :-( I nawetjak chce to się odechciewa...

Poleć forum