reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymny problem :(

Wiecie co mnie najbardziej denerwuje że dziewczyny (nie tylko założycielka tego wątku) piszą na forum krwawie -jestem w ciąży czy któraś tak miała??
-mam silne bóle brzucha i co mam robić??
-coś mnie swędzi piecze ..itd...
oczywiście bardzo to uogólniłam ale włos się jeży na głowie bo zamiast iść do lekarza i zatroszczyć sie o siebie i dziecko przez tydzień siedzi na forum i czeka na odpowiedź!:no:
Jeżeli jakiś lekarz nie spełnia oczekiwań idziemy do innego,to jest proste!
Forum to nie lekarz,który postawi diagnoze...
 
reklama
Boniu jakie wy wszystkie mądre....aż sie włos na głowie jeży
zgadzam sie że forum to nie lekarz ale jechać tak po dziewczynie która tylko zadała pytanie to chyba lekka przesada....to nie wasza ciąża tylko jej więc jeśli będzie siedzieć na forum jak to jedna napisała i nie pójdzie do lekarza i coś sie nie daj Bóg stanie to jej problem a ona tylko sie zapytała czy któraś miała podobnie....biorąc pod uwagę ilość kobiet na całym forum to całkiem możliwe i te głupie aluzje ze jest ograniczona no kobiety a wy co od początku takie mądre byłyście?
 
Ostatnia edycja:
Zgadzam sie że aluzje są tu nie na miejscu.
Nie przeczytałaś chyba tego wątku od początku,ta dziewczyna otwiera coraz to nowe wątki z pytaniami owszem bardzo ważnymi,dostaje odpowiedzi i tak naprawde jakoś nie bardzo rozumie to że sytuacja w której się znalazła wymaga wizyty u lekarza a nie pytań na forum.
To co napisałam powyzej nie było po to żeby kogoś zranić czy skopać ale po to żeby uświadomić że w internecie nie dostanie się recepty na swoje dolegliwości nawet gdyby siedział tu lekarz.
Nie może być tak że dziewczyny do lekarza to moze wpadną może nie bo na forum jej koleżanki na pewno lepiej poradzą.
Ty może nie ale niektóre osoby przejmują się losem dziewczyn z którymi tutaj rozmawiają i obchodzi je że pomimo zaleceń np kontaktu z lekarzem dziewczyna dalej się dopytuje a potem jest tragedia.
Skoro masz to gdzieś to dlaczego tutaj napisałaś?
 
No sorry ale mamy 21 wiek a nie sredniowiecze!!
Cos sie dzieje ide do lekarza to jest chyba proste prawda?Tym bardziej ze krwawi a teraz pisze ze prawdopodobnie ma jakas infekcje.
To tez moja pierwsza ciaza i nie mowie ze wszystko wiem ale gdzies tam gleboko mam zakodowane ze jezeli cos sie dzieje to lece do lekarza tym bardziej ze martwie sie o swoje dziecko!Bo ono jst najwazniejsze a nie pisze na forum co ja mam zrobic i czy ktoras tez tak miala...
Wystarczy sobie przeczytac watek krwawienia co ona za bzdury tam wypisuje...
Takie jest moje zdanie!
 
Ej troszke przesadzacie.Czy kazda z Was ze wszystkim leci do lekarza? czy najpierw szuka porady gdzie indziej?? poza tym dostać sie do lekarza to tez kwestoa czasu ,po drugie pisala ,ze lekarz jej powiedział ,ze to nic takiego, olał ja po prostu.

Dahhófko
co do swedzenia to może to być grzybica,czy zauważyłas przy tym upławy??(taki biało-żółty śluz??) najlepiej bylo by abys dostala jakies globulki na to,ale mozesz tez sama sobie sprbowac pomoc i zobaczysz czy pomoglo a jak nie to lekarz.Wiec kup sobie np.Lactacyd albo lacibios Femina.
 
Boniu jakie wy wszystkie mądre....aż sie włos na głowie jeży
zgadzam sie że forum to nie lekarz ale jechać tak po dziewczynie która tylko zadała pytanie to chyba lekka przesada....to nie wasza ciąża tylko jej więc jeśli będzie siedzieć na forum jak to jedna napisała i nie pójdzie do lekarza i coś sie nie daj Bóg stanie to jej problem a ona tylko sie zapytała czy któraś miała podobnie....biorąc pod uwagę ilość kobiet na całym forum to całkiem możliwe i te głupie aluzje ze jest ograniczona no kobiety a wy co od początku takie mądre byłyście?

zanim sie wypowiadamy czytamy watek..., ten jak i pozostale tej dziewczyny nie sa az tak dlugie doslownie kilka chwil i juz bedziesz sama mogla ocenic na ile to co pisalysmy jest zlosliwoscia...
ja nadal uwazam, ze to jakis glupi dowcip, bo az mi sie wierzyc nie chce ze to moze byc prawda...


Ej troszke przesadzacie.Czy kazda z Was ze wszystkim leci do lekarza? czy najpierw szuka porady gdzie indziej?? poza tym dostać sie do lekarza to tez kwestoa czasu ,po drugie pisala ,ze lekarz jej powiedział ,ze to nic takiego, olał ja po prostu.

Dahhófko
co do swedzenia to może to być grzybica,czy zauważyłas przy tym upławy??(taki biało-żółty śluz??) najlepiej bylo by abys dostala jakies globulki na to,ale mozesz tez sama sobie sprbowac pomoc i zobaczysz czy pomoglo a jak nie to lekarz.Wiec kup sobie np.Lactacyd albo lacibios Femina.


z krwawieniem w ciazy tez ja odeslano, olano... i to ze szpitala. Nie sadzisz ze troszke to dziwne?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny...mysle ze troszke przesadzacie.ok,rozumiem....powinna (a wrecz MUSI) isc do lekarza albo do swojego albo do innego .ale mysle ze chyba po to jest to forum zeby kazda z nas mogla napisac o swoich obawach i lekach oczekujac na wsparcie innych...a przynajmiej na odpowiedz i rade.to ze jej lekarz prowadzacy to idiota to nie jej wina.owszem,jej wina jest ze go nie zmieni.ale wiem po sobie ze zaufac innemu lekarzowi jest trudno.Ale dziewczyno tu chodzi o TWOJE ZDROWIE I ZDROWIE TWOJEGO DZIECKA!NA LITOSC BOSKA!
a Ty dahoffka:
1.poszukaj innego lekarza-tu chodzi o zdrowie Twojego Malenstwa bo nie wiem czy wiesz ale jezeli ty bedziesz miec jakas infekcje a wszystko wskazuje na to ze tak jest to szkodzisz tym Maluszkowi.Tez tak mialam.W ok 30t.c. swedzenie,duzo gestego sluzu i wogole nieprzyjemnie.okazalo sie ze to grzybica-KTORA SZKODZI DZIECKU!:angry:!lekarz przepisal mi GYNALGIN i clothrimasolum-masc.po 2 dniach bylo jak reka odjol.
2.kup sobie ta masc klotrimazolum jest dostepna bez recepty i smaruj sie nia tam na dole:tak:.Wkladki ci nic nie pomoga.Jezeli lekarz Ci nic na to nie powiedzial to w te pedy go zmieniaj!powaznie!Popytaj znajome do jakich lekarzy one chodza a tego ktorego masz teraz omijaj szerokim lukiem!
 
martusiak clotrimazolum nie jest wskazane dla kobiet w ciąży dla kobiet w ciżaży cokolwiek chcesz tam wkłądać musi przepisać lekarz.....przeczytałam inne wątki nie jestem tak szybka w ocenach ani aż tak leniwa....co zrobi to jej sprawa. Ale z jedej tylko jej wypowiedzi można zauważyć że to dziecko....albo naprawdę zaciążyła i jest to jakaś nastolatka której facet powiedział papa i może nie ma wokól siebie nikogo kogo mogłaby zapytać choćby o swędzenie czy cokolwiek innego a ciąża jest dla niej abstrakcją....albo to żart prowokacja żeby skłócić babki na forum i mieć z tego ubaw w każdym bądź razie wasza reakcja dla mnie była zbyt gwałtowna i odrobinę niestosowna
 
W 100% sie z toba zgadzam diablica:tak:mi je lekarz polecal w czasie ciazy i mowil ze smialo mozna to w ciazy stosowac bo na pewno maluszkowi nie zaszkodzi.jezeli jest to juz tak bardziej zaawansowana grzybica to owszem,krem nic nie pomoze.wtedy jedynie gynalgin badz inny lek ktory musi przepisac lekarz.
 
reklama
Hej, to znowu ja. Mam taki wstydliwy problem. Od kiedy jestem w ciąży i zaczęłam plamić zaczęło mnie swędzieć w miejscach intymnych. Nie pomagają delikatne wkładki, obmywanie się po toalecie, kremy nic. Czy któras z was tak miala, albo wie co to może być? Momentami normalnie wariuje, więc baaardzo prosze o pomoc :-(

Tak jak mówią dziewczyny- zmień lekarza. Mój lekarz też zlekceważył i przez to miałam pewne problemy i a poród to cc dla bezpieczeństwa dziecka.
I nie chodzi tylko o aplikowanie sobie globulek, bo problem może leżeć znacznie głębiej. Napisz na kartce wszystkie objawy (co Ci teraz dolega) i swoje wątpliwości- dzięki temu nic nie umknie, i ginekolog będzie mógł zdiagnozować i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mi czasem było aż głupio, że tyle pytań mam do lekarza, ale po to on jest.
 
Do góry