reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymny problem :(

A ja sobie mysle ze zamiast pastfic sie na kims ( nawet jesli w naszym odczuciu nie mowi madrze) lepiej w ogole nie komentowac.... zalozyc ze taka jest po prostu i juz :-) Poza tym nie zawsze to co dla nas jest glupie/ oczywiste jest takie dla kogos innego

Choc ludziska na forach sa przeciez po to by gadac gadac gadac... :-)

A co do dolegliwosci to mnie wystarczyl na swedzenie zel hypoalergiczny Flosleka. Na szczescie nie musialam zasiegac porady lekarza bo byly to neigrozne swedzenia
 
reklama
Yagna owszem.ale co innego gdy dziewczyna pisze ze ma problem i pyta co ma zrobic,my-dziewczyny doroadzamy jej ze ma np isc do lekarza NATYCHMIAST badz jechac do szpitala to ona ze ''ok,tak zrobie'' a za 5 min znow wraca z tym samym problemem i sie pyta co ona ma teraz zrobic.rozumiesz?niektore dziewczyny pisaly tu ze ona jest jeszcze dzieckiem(ma 21 lat i jest sama,bez ojca dziecka) i ze tez tak sie zachowuje bo jest nie odpowiedzialna a ciaze traktuje jak przygode w swoim zyciu.jej wiek nie jest usprawiedliwieniem jej glupoty-przepraszam ale inaczej nie umiem tego nazwac.ja mam 20 lat,moj syn ma 8 i pol miesiaca a uwazam ze mam duzo wiecej oleju w glowie niz ta dziewczyna.owszem,mam meza ktory mnie wspiera ale jezeli chodzilo o zdrowie moje i mojego dziecka gdy bylam jeszcze w ciazy to nie potzebowalam niczyjej pomocy tylko od razu dralowalam do lekarza a nie milion razy pytalam o jedno i to samo dziewczyny na forum.dla mnie jej zachowanie jest co najmniej smieszne.tylko czekac az otworzy nowy temat z tym samym problemem...a to dopiero I trymestr ciazy....
 
Hej, to znowu ja. Mam taki wstydliwy problem. Od kiedy jestem w ciąży i zaczęłam plamić zaczęło mnie swędzieć w miejscach intymnych. Nie pomagają delikatne wkładki, obmywanie się po toalecie, kremy nic. Czy któras z was tak miala, albo wie co to może być? Momentami normalnie wariuje, więc baaardzo prosze o pomoc :-(

Objawy, które opisujesz bardzo często towarzyszą ciąży. Dlatego w tym czasie warto stosować żel do higieny intymnej, który zawiera dużą ilość kwasu mlekowego, np. popularny lactacyd. A przede wszystkim musisz iść do ginekologa. Być może początkowo poleci on jakieś silniej działające środki :/
 
mnie laktacyd akurat uczulił, ale dobrze jest na codzień stosować coś z kwasem mlekowym-ja używam provag żelu. A co do swędzenia to u mnie zazwyczaj oznacza niestety infekcję, a pierwszym ratunkiem jest zawsze clotrimazol-z tego co wiem od drugiego trymestru już można.... tyle że ta maść może załagodzic objawy a niekoniecznie wyleczy infekcję:/
 
Do góry