reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymny problem :(

dahoffka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Grudzień 2011
Postów
40
Miasto
Poznań
Hej, to znowu ja. Mam taki wstydliwy problem. Od kiedy jestem w ciąży i zaczęłam plamić zaczęło mnie swędzieć w miejscach intymnych. Nie pomagają delikatne wkładki, obmywanie się po toalecie, kremy nic. Czy któras z was tak miala, albo wie co to może być? Momentami normalnie wariuje, więc baaardzo prosze o pomoc :-(
 
reklama
czytam kolejny temat zalozony przez Ciebie i tak sie zastanawiam czy to jakas prowokacja???
az niewiarygodne sie wydaje to co piszesz... dopiero co bylas/ mialas byc u lekarza w zwiazku z plamieniem w ciazy... dlaczego nie zapytalas o ten swiad??


p.s.

link do poprzedniego tematu...

https://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/krwawienia-55963/

jeszcze jeden dosc ciekawy...

https://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/lekarz-prowadzacy-56073/

no tak przed krwawieniem byly jeszcze bole brzucha...

https://www.babyboom.pl/forum/ciaza...-ciaza-zespol-policystycznych-jajnikow-55851/
 
Ostatnia edycja:
Dlaczego nie skonsultujesz tego ze swoim ginekologiem? Na podstawie opisu każda z nas może tak naprawdę się jedynie domyślać jaki masz problem. Najlepiej poinformuj o tym ginekologa i bedzie ok :)
 
myszka to żadna prowokacja, po prostu nie wiem co robić i tyle. Jak byłam ostatnio u lekarza to wspominałam, ale on powiedział, ze nie ma żadnego zaczerwienienia ani nic więc nie powinno to być nic zlego. Dlatego tu napisałam, moze ktoś miał tak samo. Poza tym prosze zrozum, że to moja pierwsza nieplanowana jeszcze do tego ciąża i naprawdę mam wiele wątpliwości, nie zawsze też o wszystko się pytam ginekologa, zwyczajnie dlatego że zapomnę albo zadam kilka innych pytań które mnie nurtują. To takie dziwne?

Gabryś, dzięki, jak już wspomniałam cos mu mowiłam, ale może jutro mi coś więcej powie, bo się nasililo zamiast złagodnieć.
 
przyznam, ze dosc dziwne. Jezeli lekarz lekcewarzy co do niego mowisz, moja rada zmien lekarza. Nawet najmniejsza infekcja w tych intymnych rejonach nie powinna zostac "olana" przez lekarza.

i jeszcze jedno jak masz watpliwosci to pytaj i jeszcze raz pytaj, a lekarz jest tam po to zeby Ci wszystko wyjasnic.
 
Swędzenia zawsze jest objawem jakiejś infekcji,jezeli nawet nie ma jeszcze widocznych objawów to powinnaś dostać coś na zaś.
Powinnaś wykorzystać forum do znalezienia dobrego lekarza a nie szukania porad ,których może udzielić Ci tylko lekarz. Musisz być troche bardziej odpowiedzialna,i wziąść się porządnie za siebie:)
Powodzenia i korzystaj z założonych już wątków:-)
 
dahoffka ja mam takie pytanie do Ciebie czy Ty zyjesz w sredniowieczu?
Ja rozumiem ze pewnych rzeczy mozesz nie wiedziec jak sie domyslam to Twoje pierwsze dziecko, ale i moje tez dlaczego nie pojdziesz do lekarza???Popieram moja rozmowczynie dlaczego nie zapytalas o to jak bylas w sprawie tego krwawienia??
 
dahoffka ja mam takie pytanie do Ciebie czy Ty zyjesz w sredniowieczu?
Ja rozumiem ze pewnych rzeczy mozesz nie wiedziec jak sie domyslam to Twoje pierwsze dziecko, ale i moje tez dlaczego nie pojdziesz do lekarza???Popieram moja rozmowczynie dlaczego nie zapytalas o to jak bylas w sprawie tego krwawienia??

mnie sie wierzyc nie chce ze 21-latka moze nie wiedziec co to jest lekarz prowadzacy, co robic z krwawieniem w ciazy (juz po tym jak udzielono konkretnych wskazowek lacznie ze skierowaniem do szpitala) i teraz ten swiad

moze ja po prostu zbyt ograniczona jestem na pojecie tego
 
reklama
Do góry