reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Dzieki
Czyli Ty też w Parens? Wiesz co my od samego początku jesteśmy pod opieką dr Kłosowicz i nie wyobrażam sobie innego lekarza 🙂 super podejście i zaangażowanie, kontakt bez problemu-cokolwiek się działo pisałam SMS. Taki prawdziwy lekarz z sercem do zawodu i pacjenta ❤️
Z dr Janeczko nie mieliśmy kontaktu, ale nasi znajomi są zadowoleni i spodziewają się teraz 2 dzidziusia z invitro. Podobno konkretny i rzeczowy faktycznie.
Moj lekarz ma swoj gabinet i docelowo chodze do niego ale mialam robione monitoringi w parensie jak moj dr mial urlop wiec Pania dr Klosowicz tez znam 😊 ciesze sie ze masz dobre zdanie o parens bo jesli zdecydujemy sie na invitro to właśnie tam 😊 w ogole dziekuje za wsparcie jakos jest mi lepiej 😊
 
Do 36, ale zaczęły mi się krwawienia z nosa i wczoraj odstawiłam. Dzisiaj jest 35+0 więc myślę, że krzywdy dziecku nie robię. Nie mam jak skonsultować z lekarzem, bo biorę po cichu przed tymi holenderskimi 😉
Aaa rozumiem. Myślę , że dobrze że zrobiłaś że odstawiłaś no bo zwykle odstawia się gdzieś ok. 34-36 to już pewnie większej różnicy nie zrobi jak odstawiłaś tydzień wcześniej ☺️ a jak się czujesz na końcówce oprócz tych krwawień z nosa ? 😘
 
Aaa rozumiem. Myślę , że dobrze że zrobiłaś że odstawiłaś no bo zwykle odstawia się gdzieś ok. 34-36 to już pewnie większej różnicy nie zrobi jak odstawiłaś tydzień wcześniej ☺️ a jak się czujesz na końcówce oprócz tych krwawień z nosa ? 😘
A dziękuję, bardzo dobrze. Więzadło mi dokucza, ale to już od 10tc więc chyba się przyzwyczaiłam :) ostatnio miałam dwa mocne skurcze i wtedy podjęłam ostateczna decyzję o cc 😆 zapomniałam co znaczy ból porodowy. Teraz już pożegnałam się z położna i 26go idę do lekarza i będziemy się umawiać na termin cc :)
 
A masz jakieś mutacje z badań genetycznych czy na jakiej podstawie?
Ja tez przyjmuje heparyne, teraz mam 12tc i się zastanawiam czy tak do końca. Tyle że ja mam mutacje związane z krzepliwoscia.
Różnie, ale z tego co czytam, to raczej lekarze odstawiają pod koniec. Tak samo heparyna, niektórzy kończą już w 13tc, a ja ostatnio dostałam zalecenie brania jeszcze 6 tygodni po porodzie [emoji2957][emoji57]
 
A dziękuję, bardzo dobrze. Więzadło mi dokucza, ale to już od 10tc więc chyba się przyzwyczaiłam :) ostatnio miałam dwa mocne skurcze i wtedy podjęłam ostateczna decyzję o cc 😆 zapomniałam co znaczy ból porodowy. Teraz już pożegnałam się z położna i 26go idę do lekarza i będziemy się umawiać na termin cc :)
Miałaś swoją położną,która przychodziła do domu ? Super ☺️ u mnie na wsi chyba nie ma takiej opcji nawet nie śmie pytać bo moje "miasto" w którym jest przychodnia czy gmina to taka też wieś więc wątpię czy coś takiego u mnie funkcjonuje. Ale zamierzam chodzić do szkoły rodzenia od 28 tygodnia już dzwoniłam i się dopytywałam ☺️ a będziesz mogła mieć cesarskie na życzenie ? Też jak pomyślę o porodzie wcześniej tak o tym nie myślałam ale teraz jak już dociera do mnie, że dziecko we mnie rośnie i trzeba będzie je urodzić to coraz bardziej mnie to przeraża 😁 pierwszy poród to nie mam jeszcze pojęcia jak to boli może nawet dobrze 😁 Super ,że dobrze się czujesz teraz już zleci migiem . Choć domyślam się, że końcówka chyba najdłużej się ciągnie ☺️
 
Miałaś swoją położną,która przychodziła do domu ? Super ☺️ u mnie na wsi chyba nie ma takiej opcji nawet nie śmie pytać bo moje "miasto" w którym jest przychodnia czy gmina to taka też wieś więc wątpię czy coś takiego u mnie funkcjonuje. Ale zamierzam chodzić do szkoły rodzenia od 28 tygodnia już dzwoniłam i się dopytywałam ☺️ a będziesz mogła mieć cesarskie na życzenie ? Też jak pomyślę o porodzie wcześniej tak o tym nie myślałam ale teraz jak już dociera do mnie, że dziecko we mnie rośnie i trzeba będzie je urodzić to coraz bardziej mnie to przeraża 😁 pierwszy poród to nie mam jeszcze pojęcia jak to boli może nawet dobrze 😁 Super ,że dobrze się czujesz teraz już zleci migiem . Choć domyślam się, że końcówka chyba najdłużej się ciągnie ☺️
Nie, nie. Ja mieszkam w Holandii i tutaj zajmuje się tobą tylko położna. Gdyby nie to, że chodziłam do ginekologa w Polsce, to nawet nie miałabym badania ginekologicznego... Nie wspomnę o badaniach krwi. Tu mi zrobili raz pełną morfologię,raz hemoglobinę i krzywa cukrową, ale to tylko dlatego, że w pierwszej ciąży miałam cukier na granicy 😅 Polska wcale nie jest taka zacofana jakby się mogło wydawać:) Mogę sobie wybrać, bo z pierwszym synem miałam cc. Może nie tyle się ciągnie, co jednak spodziewasz się porodu w każdej chwili, do tego dochodzą silniejsze skurcze przepowiadające i zastanawiasz się czy to już :) fajny pomysł że szkołą rodzenia :)
 
reklama
Do góry