reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
No krew mnie zalewa na takie coś!!!
Najbardziej mnie śmieszy, ze na koncu pani pisze o manipulacji, a sama dokonuje tego na każdym kroku.
Nie wdajac sie w dywagacje natury moralnej czy religijnej.
Pani pisze, ze lekarz odbierający poród jest zwolennikiem cesarskiego cięcia, o czym niejednokrotnie mówił, a w tej sprawie tak bardzo sie powołuje na to, ze pacjentka została do niego zmuszona. Wiec manipuluje przekonaniami jak mu wygodniej.
Ale ja k...slyszalam w tv jak ten lekarz mówił, ze w przypadku tej pacjentki cesarskie cięcie uniemożliwi jej starania o dziecko, ktorego tak chce na najbliższy rok. I to jest sedno jego bolączki, bezproduktywny rok a nie blizna po cesarce...
To sie nazywa manipulacja dopiero. Ale ciemny lud kupi.
No zdenerwowałam sie!

A weszłam, zeby sie pochwalić, ze maz kupił mi pierścionek za urodzenie Kiciusia. Tak kiedyś powiedział, a teraz zrealizował. Rozczulil mnie tym bardziej niz uradował.
 
Nie potrzebnie przeczytałam ten artykuł. Niech ktoś mi wytłumaczy skąd Ci ludzie się biorą:wściekła/y: Jak głupim trzeba być człowiekiem, aby takie rzeczy wypisywać. Nawet szkoda to komentować, bo mamy dużo dobrych wieści.

Kasik - tak się cieszę :tak: Trzymam kciuki, abyś zrobiła prezent na urodziny swojemu M!
Milena - ale naprodukowałaś pęcherzyków, teraz tylko transfer i wysoka beta. Powodzenia! Abyś zapoczątkowała całą serię pozytywnych wyników.
Pole - cieszę się, że Kiciuś dobrze znosi noszenie kasku :-) A pokażesz pierścionek?
 
bry kobietki:)

Kasik spóźnione, ale szczere życzenia urodzinowe, sto lat!! dużo radości i oczywiście upragnionego maluszka :tak:

Przepraszam że tak o sobie ale siedzę i myślę....miałam w sobotę transfer, czyli dzisiaj jest 4dpt i od godziny 15 stej ciągle kłuje mnie jeden jajnik, ale nie ten co miałam owulacje. Mam dylemat czy brać nospę? to nie są skurcze tylko kłucia;( a może zapobiegawczo ją łyknąć?
 
Hejka!
Kasik cieszę się że idziesz dalej :tak:
Enni nospe możesz. Wiele dziewczyn bierze po transferze, tym bardziej że też łagodzi skurcze macicy. Kciuki trzymam&&&&
Milena no brawo kurko ;-) kciuki za sex na szkiełku. Wiesz jaka metoda zapłodnienia została zastosowana? Co do przytulanek na chwilę obecną to tak jak dziewczyny pisały wszystko zależy od tego jak się czujesz. Ja nie czułam się najlepiej + później doszła lutka więc seksik u mnie odpadł

Pole słusznie postąpiłaś z tym kaskiem. Jak widzę córkę kuzyna męża to mi jej szkoda, bo na prawdę mocno widać że główka jest płaska. ale co najważniejsze, nie wiadomo czy wada u Kiciusia mocniej by się posunęła. Warto jak najszybciej zapobiegać

Artykułu dziewczyny nie przeczytam bo padam na twarz i nie mam ochoty się denerwować. Dziś mąż napomknął o głupotach wygadywanych w tych tematach i to mi wystarczy. Jednak kiedyś słyszałam jak pewna kobieta na festiwalu młodzi i miłość (tak tak katolicki) mówiła o tym, że chciała urodzić dziecko, które nie miało pokrywy czaszki, Mówiła, że dla niej ta chwila w której dziecko żyło była chwilą pożegnania. Dziecko zmarło zaraz po urodzeniu (teraz nie pamiętam czy w godzinę czy nawet szybciej) i serduszko oddała dla innego dziecka, z którym później miała kontakt. Więc kwestia aborcji to też nie zawsze jest dobrym wyborem ale wiadomo, każdy czuje inaczej. Na BB jest nawet gdzieś temat, w którym matki opisywały swoje przeżycia związane z urodzeniem dziecka bez pokrywy czaszki, jak poszukacie to znajdziecie ale uprzedzam że to bardzo przykre. Przeczytałam kilka wpisów i ryczałam

Kasik a co u mnie? tak jak pisałam wcześniej - encorton 10 mg + euthyrox 25 mg - start łykania od jutra. Za mies kontrola TSH i FT4 by zobaczyć czy mocno je popsułam a za 1,5 cyklu spotykamy się w 2 dc by rozmawiać o transferze. Jeśli będę się źle czuła mam kontaktować się z lekarzem. Generalnie wizyta bardzo miła. Mąż stwierdził, że było jak na wizycie u wujaszka a nie u lekarza :happy:
 
Dziewczyny nie czytalam artykulu, sam tytul mi wystarczyl. Moze jutro jak znajde chwile ale moze lepiej nie bo po co sie denerwowac.

Enni nospe spokojnie mozesz brac, nie zaszkodzi. Zycze by dni do wysokiej bety minely jak najszybciej.

Smerfeta fajnie jak atmosfera jest "rodzinna" u lekarza w koncu bedzie przy poczeciu ;) Ciesze sie, ze masz plan. Troche Cie przegonie ale moze to dobry znak, ma byc inaczej niz poprzednio z innym finalem -POZYTYWNYM :)
 
Enni coś mi umknęło i nie wiedziałam, ze Ty tak daleko w tej naszej materii. Powodzenia, mnie tez jajnik kłuł;)
Smerfeto żal faktycznie takiego dziecka, ja pamięta miałam kolegę w podstawówce, ktorego wszyscy w taka płaska glowe walili ze słowami- plaskacz. Dzieci sa okrutne.
Moze jak to dziewczynka uda sie zamaskowac włosami czy fryzura i nie bedzie sie w oczy rzucać:(
Luize oto i on. B zero 1
Deal of the Day: Bulgari B.Zero1 Rings
 
reklama
Enni coś mi umknęło i nie wiedziałam, ze Ty tak daleko w tej naszej materii. Powodzenia, mnie tez jajnik kłuł;)
Smerfeto żal faktycznie takiego dziecka, ja pamięta miałam kolegę w podstawówce, ktorego wszyscy w taka płaska glowe walili ze słowami- plaskacz. Dzieci sa okrutne.
Moze jak to dziewczynka uda sie zamaskowac włosami czy fryzura i nie bedzie sie w oczy rzucać:(
Luize oto i on. B zero 1
Deal of the Day: Bulgari B.Zero1 Rings
 
Do góry