reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Kasik też myślę, że w końcu musimy uderzyć do boju osobno :tak: Nasz duet nie przynosił szczęścia :-D
Yoanna miałam Ci napisać o gajerku. Otóż teraz jest sporo wyprzedaży właśnie w materii garniturów. Jeśli Twój mąż nie jest za wysoki i nie za grubaśny ;-) to będziecie mieli szeroki wybór przecenionych gajerków (ceny czasem nawet od 299 zł). My w końcu po 3 dniach dzikich gonitw po sklepach (padam na nos) kupiliśmy gajer, trochę przeceniony. Może nie w super przecenie ale mój M jest bardzo wysoki i szeroki w barkach i ciężko coś dla niego znaleźć. W vistula w ogóle nie było nic dla niego :eek:
Pole łał, super pierścionek :tak: Twój mąż lubi nowoczesne wzory? Córka kuzyna niestety ma cienkie i proste włoski :sorry: nie wiem czy dzieci jej dokuczają, sama jest niesamowitym łobuzem :happy:
 
reklama
Pole pierscionek przepiekny, tez takie lubie choc sama oprocz obraczki nosze tylko zareczynowy.

Smerfeta wiesz, ze nie wzielam nawet nospy? W ogole nic mnie nie boli, rewelacja. Wczoraj wieczorem krwawienie bylo skape, rano tez a od poludnia tylko delikatne plamienie. Dziwnie bardzo ale doktorek mowi, ze sluzowka ladnie zluszczona i wszystko jest ok. Takie @ to mozna miec ;) Chociaz wolalabym nastepna dostac za rok :)
 
Kasik... Hokus pokus - następna @ będzie za rok ;-):tak:
moja ostatnia szanowna też przebiegła dość skąpo i nic nie brałam na ból, i też nawet nospy nie ruszyłam z tym że ja byłam po antykach. Za to po histero "oczyściłam się" z pompą :sorry:
 
Taaa Smerfeto ja lubię nowoczesne wzory, a M samochody, wiec nakrętka nam obojgu pasuje;)
A poważnie to nie przepadam za biżuterią, wiec musi mi cos naprawde w oko wpaść. A M ma wyjątkowo dobry gust, wiec czasem kupuje mi ubrania w ciemno, jednak kwestie pierscionka uzgodnilismy pare lat temu;)

Ja to teraz sobie mysle, ze ludzie bedą sie wygapiac na Kiciusia. Nie wiem czy wytrzymne takie spojrzenia :szok:
 
Pole moze nowa mode wprowadzisz? Inni rodzice zobacza wypasiona fure, wozek i dobrze ubranych rodzicow i nic tylko pomysla, ze to najnowszy krzyk mody ;) A tak serio to chyba nie bedziesz sie tym przejmowala? Kto jak kto ale Ty mi na taka nie wygladasz, zebys brala do siebie takie rzeczy.
 
Dzięki dziewczyny

Pole może Ci nie umknęło, bo nie pisałam że pochodzę do crio :-) ostatnio mało tutaj wchodzę, obiecałam poprawę a nadal Was opuszczam, ale czytam :):):) Pocieszyłaś mnie tym kłuciem jajnika u Ciebie:) od wczoraj nie przeszło i co jakiś czas przez sekundę mnie zaboli. Powiem Ci że ładna a nawet bardzo ładna "felga";-)

Powiem Wam kobietki że tak spokojnie podeszłam do crio, bez porównania z tym pierwszym transferem. jestem mega spokojna. Jeżeli chodzi o testowania to ostatnio nie mogłam się doczekać, a teraz aż boję się robić żeby znowu nie dostać kopa w tyłek ujemną betą. Przy transferze pielęgniarka pocałowała mnie w czoło i cały czas trzymała za rękę, coś niesamowitego, strasznie mnie to uspokoiło. W ogóle byłam stymulowana clo a później jeszcze gonal i ovitrell a i tak owulacja wyszła mi w 25dc!! masakra jak od punkcji wszystko mi się pochrzaniło, zawsze cykle 31 a teraz po 40 dni i bez owu.
 
Dzień dobry :-)
Pole moja siostra twierdzi że moja obrączka to nakrętka :-) a biżuterię kocham. Lubię się obwieszać różnymi takimi tam ;-)
Gdy ludzie będą się pytać o Kiciusia to powiesz że od najmłodszych lat trenujesz go w taekwondo ;-) a jeśli chcesz wywołać 'ciekawszą' reakcje słuchaczy to możesz powiedzieć że dziecko ciągle wypada Ci z rąk i to dla ochrony główki ;-) :-D haha! Mam nadzieję że nie uraziłam, taki czarny humor mi wyszedł ;-)

Enni spokój najważniejszy :-) rozumiem że endo ładnie podrosło na gonalu? Przypomnij ile jeszcze masz zarodków? Jakoś 2 zostały prawda?

Anika jak kolejny dzień wakacji? Nie spaliłaś się?

Magda plany na wieczór panieński mizerne ;-) najpierw kolacja elegancja-francja a potem 'impreza do białego rana'. Ja już nie imprezowa, zawsze raczej byłam koncertowa ;-) a tego dnia gra Golden Live i może z siostrą urwiemy się. Pić za bardzo nie mogę ze względu na encorton więc mobilne jesteśmy, możemy szybko przemieścić się.

Queen a jak u Ciebie sprawy wyglądają?
 
Smerfeta info od forumowej alkoholiczki - piłam dużą ilość wina przy encortonie i żyję ;-):-D No ale nie mów mi, że nie zamówiłyście jakiś chipendalsów albo przynajmniej striptizera? Jak chcesz to podeślę Ci na priv sprawdzone kontakty z Trómiasta, takie na poziomie, nie chłam.
 
Nie to, ze nie dała bym rady sie "obronić" przed złymi językami. Ale jestem zmęczona tymi babciami, ktore macają nogi dziecka, bo za zimno, zeby było bez skarpetek. Tych co patrzą na M i sie zastanawiają jak to jest, ze ubyło Mu 20 kg i przybyło 20 lat.
Smerfeto ja lubię czarny humor. Sama mam dwie wersje w zależności od okoliczności, ze albo dziecko miało trepanacje czaszki stad kask albo nie chcemy, zeby sobie cos rozbił podczas jazdy na rowerze. Pewnie miny w obu przypadkach bezcenne...
Widze, ze Ty z góry zagladasz jakby tu sie zerwać z owego wieczoru panieńskiego;)
Kasik to teraz taki standard, ze wyginajacy sie panowie sa? Nigdy nie byłam na wieczorze panienskim:) I całe szczescie, bo zbyt duzo kobiet mnie przytłacza i meczy. Za to moj przyjaciel zaprosił mnie na swój wieczór kawalerski( nie nie w charakterze atrakcji;), panowie pili a ja tłumaczyłam dlaczego kobiety sa takie "dziwne". Bawiłam sie swietnie, rżałam jak koń pol nocy takie teorie panowie mieli. Pewnie bym sie nie zdecydowała przyjść jakbym wiedziała, ze bede jedna babą, ale tego "zapomniał" mi powiedzieć.

Enni taka atmosfera bardzo duzo znaczy. Pamietam jak po punkcji przyszła do mnie moja lekarka( u mnie w klinice sa wyznaczeni specjaliści do punkcji), zeby zapytać jak sie czuje i powiedzieć co i jak. To było bardzo miłe, bo do innych dziewczyn lekarze nie przyszli.
Czekamy wiec razem z Tobą spokojne i stonowane na bete. TO KIEDY BEDZIE????????
 
reklama
Pole nie to, ze standard wieczor ze striptizem ale rzeczywiscie czesto sie zdarza. U mnie nie bylo ale nie bylo komu zorganizowac bo swiadkowa mieszka 300 km ode mnie a mi samej jakos niezrecznie bylo sie tym zajac. Za to byla niezla wyzerka, duzo alkoholu i film Lejdis ;) Moj M mial striptizerke ale beznadziejna, koledzy posknerzyli i chyba z bajzlu wzieli ;) Sami mowia, ze lipa byla. Za to na 40-tke swojemu M sama zamowilam tancerke erotyczna z profesjonalnej agencji artystycznej, nie towarzyskiej. Nawet musialam podpisac umowe z warunkami, ze np. nie mozna jej dotykac, fotografowac, nagrywac, ze ona w kazdej chwili moze przerwac wystep przez niewlasciwe zachowania gosci np. przeklenstwa, gwizdy itp. a platnosc z gory. Wystep byl profesjonalny, erotyczny ale ze smakiem. Nawet kobietom sie podobalo ;) Kosztowala sporo, sam dojazd (ponad 100 km) ale bylo warto. Do tej pory wszyscy milo to wspominaja. Bylam na striptizie meskim z okazji dnia kobiet pare lat temu i tez bylo super profesjonalnie i na poziomie.
 
Do góry