reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Hejka!
Kasik dobre postanowienie z tymi %. Na czas stymulki do bety (i oczywiście na czas ciąży i karmienia ;-) ) warto odstawić. Takie kapsle podnoszą na duchu choć w sumie to taka bzdurka ;-) Chcesz imprezki, to wpadaj do mnie :tak:

Anika dzięki. Impreza w Sopocie. Opalenizny zazdroszczę ;-)

Ania_Beata lepiej by było najpierw zrobić histeroskopię bo jest mniej inwazyjna i tak jak napisała Kasik, przynajmniej nie zmniejszy AMH
Milena niesamowite obrączki masz :tak: 5 zarodeczków to super wynik!!! :tak:
Enni trzymam kciuki :happy2:
 
reklama
Smerfeta specjalnie dla ciebie bo trudno jest je sobie wyobrazić. Takie właśnie tylko mam białe złoto i moja ma jeszcze brylancik w środku
 

Załączniki

  • 1405109056267.jpg
    1405109056267.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 64
Dzień Dobry,
Ale u nas leje :-( A ja się umówiłam do fryzjera i moja fryzura długo się nie utrzyma, bo moje włosy nie znoszą wilgoci. Trochę jestem dziś pesymistyczne nastawiona do świata, bo wczoraj trochę mi się skomplikowała sytuacja w pracy. Jedna osoba prawdopodobnie złoży wypowiedzenie i biorąc pod uwagę sezon urlopowy będę miała duży problem, aby wziąć wolne w trakcie ivf :'( Zawsze coś! Nie wiecie może z doświadczenia czy kliniki dają L4 czy ewentualnie muszę sobie sama jakoś załatwić? Nie chcę odpuszczać kolejnego cyklu!
 
Kasik to o której wpadniesz? Impreza przecież czeka ;-):-D

Luize w jednych klinikach dają L4 w innych nie. U mnie nie ma z tym problemu

Milena jak dorwe kompa to zerkne na obrączki. A teraz sprzątanie mnie czeka bo przecież Kasik przyjeżdża ;-)
 
dziewczyny od wczoraj nie miałam netu to jakiś horror :szok: nie zdawałam sobie sprawy że tak jestem od niego uzalezniona;)

Kasik zaczęłaś stymulacje? bo chyba mnie cosik ominęło....jak tak to kochana trzymam mocno kciuki za duuuuuuuuużo jajeczek :tak:

Luize ja niestety prawie cały urlop rozdysponowałam na lekarzy... o wakacjach mogę sobie pomarzyć. teraz przed criotransferem byłam 6 razy na monitoringu no. L4 miałam po punkcji. Po crio też chciałam ale dziwczyny niby się pytały to powiedzieli że już nie dawają (a dawali) bo im się ZUS przyczepił, że to przecież nie choroba.
 
Enni ano zaczęłam stymulację, dzisiaj 4 zastrzyk Menopuru 300 j za mną :-) Lekarz na usg mówił, że jest 15 pęcherzyków czyli rekord jak dla mnie ale wolę się nie nastawiać, żeby się nie rozczarować. Do tej pory miałam max 5 z czego tylko 3 komórki więc ta 15 jest dla mnie abstrakcją ;-):-D Wiem o czym mówisz, ja też jestem uzależniona. Jak nie ma stacjonarnego netu to mam w zapasie na palucha albo w telefonie :-D

Smerfeta aż tak dokładnie sprzątać nie musisz w końcu to tylko ja a nie sanepid ;-):-D Miłej imprezki życzę a jutro czekamy na relację :tak:

Milena bardzo oryginalne obrączki, nie widziałam nigdy takich. W porównaniu do Twojej to ja mam klasyczną, szerokość chyba 7 mm, lekko zaokrąglona z 7 brylancikami :-)

Luize u nas też leje, ja też jak co sobotę idę do fryzjera ale jak dobrze utrwalę to trzyma się 2 dni ;-) Kliniki zazwyczaj nie robią problemu z L4 jeżeli powiesz o co chodzi. Widziałam w Invikcie jak dziewczyna brała L4 na 1 dzień bo przyjechała zrobić wyniki a nie mogła wziąć wolnego w pracy.
 
Kasik pięknie :-D:-D ładną gromadkę wyhodowałaś :tak:jeżeli masz już 15 to na pewno jest dużo większa szansa niż przy 5 ;) Kasia weteranko trzymam bardzo bardzo mocno kciuki żeby wreszcie się udało;))

Ciekawe jak to u mnie będzie, nie nakręcam się jak za pierwszym razem:) mam objawy których nigdy nie miałam przed @ dziwne bóle w dole brzucha, inne niż na okres, ale nasz organizm może płatac różne figle :):) tym bardziej że człowiek oczekuje jakiś objawów:) To nie sa skurcze, tylko taki jakiś mały ból, brałam nospe ale ona nie pomaga;( więc nie wiem co jest. dzisiaj mam już 36 dc, miesiąc temu dostałam @ w 39 :szok:. No i przy pierwszym transferze dostałam @ mimo ze brałam luteinę, dokładnie 14 dni po punkcji:) Zmykam na jakieś zakupy w lodówce tylko światło heheh:)
 
Kasik ale znasz postępowanie sanepidu więc kto Cię tam wie ;-)
Enni nic nie mówię tylko trzymam kciuki :tak::tak:
Milena obrączki są niesamowite!!!! :szok: szkoda że wcześniej o takich nie wiedziałam bo bym bratu podpowiedziała co wybrać ;-)
 
reklama
Enni a dlaczego chcesz iść na betę dopiero 18 lipca? Miałaś podanego blastusia więc chyba już w poniedziałek/wtorek mogłabyś iść :confused:

Smerfeta w sumie sama siebie często zaskakuję więc masz rację, nigdy nic nie wiadomo, lepiej być przygotowanym na każdą okoliczność ;-):-D Pewnie szykujesz się już na imprezkę a pogoda idealna, typowo butelkowa a ja na odwyku :zawstydzona/y:
 
Do góry