reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Niebajka no tempo ma niezle;-)
Ale Ci dobrze ze przed 12 skonczysz... mnie czeka pol dnia w aucie a w dodatku nie wiem jak bede siedziec nie dotykajac plecow bo dzisiaj to jakby mnie traktor przejechal hehe
 
reklama
Stacy, no nie tak cholera miało być!!! bardzo mi przsykro! ja nie wiem, dlaczego tak się dzieje... ktoś tu ćwiczy naszą cierpliwość, oj ćwiczy.... ściskam:)

Madzia, witaj :) niezły klan tu tworzymy i mam nadzieję, że znajdziesz to to, czego Ci trzeba :) powodzenia ;) ps. jakie masz AMH?

Kochane moje dziewczęta, no jutro start - w blokach startowych już czekam, teczka z dokumentami lezy obok, segreguję i sprawdzam raz jeszcze wszystko i nie moge uwierzyć, że zaczynam przygodę z ivf.... no jak w pysk strzelił, nie myslałam nigdy, że będę z tej opcji korzytać... dzięki jednak Bogu, że mam taką możliwośc - tzn. mam nadzieję, że mam i mnie zakwalifikują ;)

a co do wypowiedzi szacownych aktorów, czy też nawet papieza Franciszka..... żal ogarnia moje serce.

Niebajko :* jakies oznaki nadchodzącej @? niech będzie planowo i się nie wygłupia! limi spóźnień to ona już u mnie wyrobiła!!

Magda, dzięki za każde dobre słowo, naprawdę bardzo wazne to jest:)

Diore, Ty juz tam o żadnej diecie nie czytaj, bo u Ciebie Fasolek może juz pod serduchem siedzi, wiec mu nie ma co żywieniowych rewolucji robić ;)

Lumia :) :)

Kredka, mam nadzieję, ze masaż zadziala!:)

Moje AMH 9.9 o 10 usg trzymajcie dziewczyny za moje pecherzyki
 
Madzia trzymaj się i daj znać co z pęcholkami.
Kredka, ja tak raz miałam po jednym masażu. Obudziłam się na drugi dzień i nie dałam rady nawet dotknąć pleców. Potem zaczęły mnie boleć ręce i wszystkie kości tak jak przy grypie. Nawet temp mi skoczyła. I później mi powiedzieli, że masaż mógł być za mocno zrobiony. Oby Ci szybko ulżyło.
Anika, faktycznie mega tempo. Cieszę się, że tak Ci wszystko wychodzi. Niech tak będzie już cały czas.
Stacy...tulam mocno....

A ja już chyba wiem skąd miałam wczoraj taki zapał. Koło południa skuło mnie koło lewego jajnika...a potem piękny, przezroczysty, ciągnący śluzik :-) No i musiałam mojego emka "wykorzystać" he he. Tak na wszelki wypadek:-D
 
Kredko Madziulka malo napisala o sobie, i probuje zrozumieć co i jak...
Bo skoro ma wysokie amh, to pechole wg mnie powinny dobrze reagowac na stymulację..(moze jeszcze za malo wiem...)
Moje Amh to 17.. i mialam podawane do ivf najnizsze dawki lekow, zeby mnie nie przestymulowac. Na naturalnych cyklach owu raczej nie miewam, bo jajniki mam pozarastane. No i kiedyś proponowano mi kauteryzacje (zanim wykryto wodniaka jajowodu.) "Przypalaja" -koaguluja jajniki taka dioda, taka jaka się zamyka krwawiace naczynia podczas operacji. Wtedy zniszczona miejscowo powloka jajnika pozwala pecherzykom przedostac sie na zewnatrz i swobodnie peknac..

Współczuję bolu i do tego jazdy autem
 
Anika , Madziula wielkie kciuki&&&
Kredko szybkiego powrotu do pełnej sprawności :*
Zuzik zawsze jest dobra chwila by wykorzystać naszych M :p
Niebajko ty kończysz o 12 , a ja zaczynam o tej:/
 
reklama
Niebajko ze 2 lata temu jakaś dziewczyna pisała tutaj że odchodzi się już od kauteryzacji jajników ale nie pamiętam dlaczego. Poza tym wiadomo, co lekarz to inna praktyka

Anika kciuki trzymam

Zuzik Ty wstreciuchu, tak wykorzystywać męża? ;-)

Miłego dnia dziewczyny
 
Do góry