reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
My za 500 zł kupiliśmy sesje zdjęciowa dla rodzicow z dzieckiem
Tysiaka bym nie dała ej no to wiecej niz na slub ??

Ja robie chrzciny na wiosne i w zyciu nie pomyslałam ze ktos kase by chciał przynieść ... Głupio bym sie czuła
 
reklama
Emi to zazdroszczę "świata" :-) w którym się obracasz. :-) u nas jak byś nie przyniósł kasy a już w ostateczności prezentu to by cię tak obsmarowalu że szkoda gadać. Lepiej w takiej sytuacji nie iść w ogóle. A stawki są różne.....
 
Emi to zazdroszczę "świata" :-) w którym się obracasz. :-) u nas jak byś nie przyniósł kasy a już w ostateczności prezentu to by cię tak obsmarowalu że szkoda gadać. Lepiej w takiej sytuacji nie iść w ogóle. A stawki są różne.....

No to po co isc na chrzciny osoby z ktora nie jest sie blisko i sie mie rozumie ... To takie rodzinne wydarzenie w gronie najbliższych osob i rozumiem ze prezent chce kazdy przynieść ale to jakas zabawka czy cos bo to dla dziecka ma byc prezent przeciez.

To tak samo jak napoje urodziny w grudniu zapowiedziałam ze moja corka ma urodziny w styczniu i prosze nie pomylić sie bo mie chce dzieciowych gadżetów dostac tylko cos dla mnie ! Jakis kremik cień do powiek - cokolwiek ale zadnych grzechotek o tekstów " to wam sie przyda przy dziecku" " taki praktyczny prezent"
:D
 
Czyli co kraj to obyczaj. Ja mam wrażenie że u mnie ludzie sami doprowadzili do czegoś takiego. Każdy chce coś pokazać, udowodnić i z tego później robią sie takie chore stawki. Tylko że teraz nikt nie rozdziela na ludzi których stać na to a których nie. Później jest presja i samo się to nakręca.
 
Stacy masz racje! Tutaj jak idziesz jako gosc daje sie 20e!!! No ja pierwsze myslalam ze ok 500zl na chrzest to duzo ale szybko zostalam sprowadzona na ziemie:-)

Czyli jednym slowem dobrze zebym zaczela juz na komunie zbierac haha bo teraz to prezenty po kilka tys podibno sie robi;-)
 
Marzen no zgadzam sie dlatego nie wiem czemu jestem chrzestna bo kontakt z rodzicami dziecka slaby no ale jezeli uznali ze chca najblizsza rodzine a "dziecku sie nie odmawia" wiec to bedzie tak ze bede wysylac paczki i raz moze dwa w roku dziecko widziec no ale co zrobic... juz nie mowiac o tym ze mnie same bilety kosztuja wiecej niz prezent + cala reszta... no ale... przeciez mieszkam za granica i zarabiam miliony;-)
 
reklama
Dziwne - bo ja właśnie wybrałam na chrzestna osobe z poza rodziny ale taka co mieszka gdzie ja zeby wlasnie mogła byc przy dziecku na "codzień" i pomino ze chciałabym ktora z siostr to bed sensu to jest bo jedna nie lata bo sie boi a drugs az za duzo po całym swiecie :)
 
Do góry