reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Dziewczyny, witajcie :) u mnie co prawda śniegu dziś jeszcze nie było, ale zimnica straszna :/ no i skrobanie szyb od rana:/ zaczynam się stresować sobotnią wizytą, ale bardzo wierzę w mojego Kropka :))


Lidzia, witaj:) nie rezygnujcie ze starań naturalnych, nigdy nic nie wiadomo! a na endo polecam orzechy brazylijskie! dwa dziennie dla Ciebie i Twojego faceta i oboje zauważycie rezultaty :)

Niebajko, opróżnij skrzynkę :)) juz się cieszę na wieści z Twojej wizyty :*
 
reklama
Witaj Lidzia,dobrze trafiłaś.
U mnie też miała być IUI ale w przeciwieństwie do Ciebie endo ok ,tylko jajca nie urosły :-:)-:)-( ehhhh porąbane to wszystko,właśnie wróciłam od mojego gina i powiedzieliśmy Mu że na razie odpuszczamy do stycznia,taki jakiś zawiedziony był zresztą mi tez sie smutno zrobiło :-(
 
Dziekuje dziewczyny za miłe przyjęcie. Ja 14.02.2014 poroniłam moją kruszynkę w 9 tygodniu ze względu na moje skomplikowane problemy z kamieniami w nerkach starania o kolejną ciąże musiałam odłożyć na styczeń 2015. W marcu miałam wykonane hsg, owulacje ale dalej brak ciązy. W maju br roku powtórne badania męża nasienia i szok: 23,7 mln/ml w całym ejakulacie: 130,4mln. Prawidłowych form: 1 %. Do tego przeciwciała plemnikowe, 79% plemników z prawidłową strukturą chromatyny. Oczywiście że starania naturalne były :)
 
Witaj Lidzia mam nadzieje ze nasze kciuki pomoga:-D no niestety to wszystko wymaga duzo czasu i cierpliwosci... no i jak w moim przypadku pokory bo tego mi kiedys brakowalo a teraz mam chyba w nadmiarze..
A czy to przygotowania do pierwszej iui? No i czy idziesz na naturalnym cyklu czy bierzesz leki?
 
Beti ja pewno tez w styczniu iui zrobie bo na in vitro nie ma szans przez dlugie kilka miesiecy wiec pewno sprobuje jeszcze raz... dziewczyny a zapomnialam ostatnio zapytac: w ktorym dniu cyklu najlepiej zrobic badania tarczycy i jaki jej nadczynnosc ma wplyw na zafasolkowanie? Czy ktoras to jakos analizowala? Bo mi jeszcze w glowie siedzi ze musze unormowac ta tarczyce.
 
kredko ja w tamtym roku w listopadzie byłam chrzestną (u synka kuzyna mojego taty, duża różnica wieku:)) dałam 1000 zł i kupiłam szatkę. Zależy w jakiej roli występujesz na chrzcie, koleżanka jakiś czas temu była w roli gościa i kupiła krzesełko do karmienia. Ja miałam mieć IUI na cyklu stymulowanym. W trakcie starań miała liczne monitoringi i nigdy tak cienkiego endo nie miałam w tym dc:( może po prostu stres zadziałał bo chyba za dużo na siebie ostatnio wziełam :(
 
Witaj Lidziu ;-) lepiej trafić nie mogłaś :-)

Kredko - ja byłam jako gość wiec w sumie dałam kasę. A co teraz daje chrzestna? Nie mam pojęcia. ..... ludzie teraz jeden przez drugiego wymyślają.

Beti - przykro mi, ja na puregon dobrze reagowalam. Miałam dawki 75j co drugi dzień i miałam 2 pęcherzyki.

Madzia- co u Ciebie nowego? :-)
 
reklama
Dzieki dziewczyny no wlasnie myslalam ze 1000zl a i tak jej dodatkowo ciuszkow przywioze stad. Wogole pierwsze to myslalam o lancuszku zlotym +kasa zeby wlasnie wyszlo ok 1000 ale mama mi powiedziala ze lancuszki to na komunie...:-/
A wogole to wczoraj byla jazda bo poszla mama do kosciola po to zaswiadczenie ze moge byc chrzestna i ksiadz jej nie dal!!! Mi juz brak slow... jak tutaj bylam chrxestna to nic nie musialam miec ale w polsce to oczywiscie musi byc problem...
 
Do góry