reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Zuzik wiem o co Ci chodzi, i to nie jest tak że ja im źle życzę tylko po prostu im zazdroszczę i zadaje sobie pytanie w czym ja jestem od nich gorsza... Wolę ich unikać, unikać dzieci bo chcę uciec od problemu... Jest mi mega przykro, że tak mnie los kopie... Co do ziół to je biorę od miesiąca a problem z cyklem pojawił się po ostatniej iui w czerwcu... Pisałam gdzieś wcześniej że miałam krwotok w 10 dniu cyklu... ;( Liczę że te zioła naprawią sytuacje...
Nou mam tak samo...codziennie czuje sie gorsza...jakas taka inna...ciezarne mi juz tak bardzo nie przeszkadzaja...ale meczy mnie to juz ze nie moge kupowac i robic czegos dla dziecka...ze tak jakbym byla GORSZA kobieta....a jeszcze to ze jestem sama to tym bardziej mnie w nostalgiczny nastroj wprowadza
 
reklama
Magda, widzisz u mnie tez ostatevznie wyszla cc, ale nie żałuję, bo sporo się dowiedziałam o połogu, karmieniu, pielęgnacji, szczepieniacj czy prawach koboet w coazy (urlop itp). Można książki poczytać czy fora, ale jednak ;) polecam!

Stacy, w tym roku szkolny dzwonek nie zabrzmiał dla mnie ;)

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny w srode bylam u lekarki. Zastrzyku nie podano, ck sadzicie tych testach od lewej wczoraj, kolejny z dzis z 12 godziny obie kreski mocne,. Kolejny przed chwila robiony, czy sa pozytywne?
 

Załączniki

  • IMG_20160901_154032.jpg
    IMG_20160901_154032.jpg
    324,6 KB · Wyświetleń: 79
A widzicie tego, że ten opiekun oddzwania już nie dałam Pani wytłumaczyć, szkoda mi było czasu i wyprowadziła mnie z równowagi swoim: "może ja mogę pomóc" jak katarynka. Dziewczyny w naszej recepcji załatwiły to szybciej choć mailowo. Ale nie zawsze jest możliwość mailowania:/ Bezsensowana polityka.
Co do szkoły to zaczynam od 6.09. W zeszły wtorek byłam pierwszy raz na gimnastyce. O raju , nie wiedziałam, że tak się "zapuściłam". Gimnastyka dla ciężarnych a ja zdychałam:D

Działaj, działaj omatkotrojko :)
 
reklama
Do góry